Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

düzağaç ve ortaçgil

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

düzağaç ve ortaçgil

Mesaj gönderen kumralada »

feridun düzağaç,b.ortaçgilin hangi şarkısını seslendirmiştir?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

"Sevgi" adlı parçasını seslendirdi
Düşle...
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

evet bülent ortaçgil için söylenmiş bülent ortaçgil şarkıları
şarkılar bir oyundur....
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

şimdi tekrar bir bülent ortaçgül şarlkısı söyleyecek olsa neyi secerdi acaba?
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

gönül

Mesaj gönderen hseven359 »

sen istedin olmaz dedim
en sonunda bende sevdim şimdi beni kurtar gönül
nova

Mesaj gönderen nova »

sensiz olmaz..
ya da
değirmenler..

ikiside sesine çok yakışırdı.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bana sorarsanız AŞK VAR şarkısı acaip giderdi...

herkes en doğruyu bilir
herkes rekortmen
öyle eminiz ki yolumuzdan
ister haydut ister centilmen
ama aşk var
bi tek aşk var
aşk var mı?
vaar
AŞK VAR....
blue girl

Mesaj gönderen blue girl »

Bi yerde okumuştum ilk önce Yağmur'u söylemek istemiş onun seçildiğini duyunca da Sevgi'de karar kılmış.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

iyiki sevgiyi secmiş,,gercekten güzel bi şarkı düzağaç yorumuda olunca,tadından yenmio
:)
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

11 mart saat 21 yenimelek gosteri merkezi fd ve bulent ortacgil konseri ben olsam kacirmam beraber konser vermeleri guzel olacak
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

başka bişi istesem olucakmış:)
tarikbolat

Selam FD Dostları

Mesaj gönderen tarikbolat »

selam arkadaşlar işte feridun hastası alev alev yanıyorum buzlarım çözülüyor aşka gargın düşüyorum tutamıyorum tutamıyorum korkuyorum bakışların çarpınca bana birbirimize bi kaç aşkada geçkalmamış olsaydık hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık alev alev yandıgım dogru küllerimden dogarmıyım sana dogru kendimi arıyorken olmaktan korktugum yerdeyim sendeyim albeni ne yaparsan yap albeni ne yaparsan yap albeni ne yaparsan yap ( her nerde nerede olursan ol sen benim kalbimin derinleklerinde saklısın arkadaşlarımın hayranlıklarını görünce anladımki seni benden fazla seven arkadalarımın oldugunu ama benim sevgim sana ölüm ayırana kadar ) arkadaşlar sizleri kutluyorum sizler oldukca inanıyorumki feridun abimde sizler en güzel şarkılarını söylemeye devam eder şunubilmenizi istiyorum hiçbir zaman ulaşılmaz kimse yoktur ben her zaman ulaşabilecek durumdayım ama ona olan sevgim ne kadar yakın olursa olsun kendisini çok seviyorum annesi selbi halamıza diyorumki sizleri çok seviyorum ilk kez bildiyim halde bu siteye yeni girme ihtiyacı duydum arkadaşlar sizlerden şunu istiyorum hiçbir zaman sevginizi yitirmeyin onun sizlere olan sevgisi sonsuza kadar ve inanıyorumki sizlerde onunla tanışmak istiyorsunuz ama sizler içinizdeki feridun abimi sevin işte ozaman ona ulaşabilirsiniz hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim lavinya ölümsüz aşkı anlatır
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

11 mart cuma gecesi bu konsere gidebilecek şanslı kişilerden biri olduğum için çok seviniyorum.
tarikbolat

r Merhaba mavi tebessüm umarım konsere gittiyin zaman arkadaşların için avaz avaz bagırırsın umarım sesini duyarda seninle konuşmak ister :lol:
tarikbolat

MERHABA ARKADAŞLAR SİZLER HABER VERMEK İSTEDİM BUGÜNLERDE FERİDUN BEYİN ANNESİ YANINDA SELBİNAZ HAMIN İSTANBULA OGLUNU GÖRMEYE O GÜZEL TORUNU SEVMEYE GİTMİŞ ALDIGIM BİR HABERE GÖRE GEÇEN GÜN BERABERLERMİŞ SEVGİLİ OGLUYLA KALDIKLARI SİTEDE GEZİYORLARMIŞ SİZLERE BİR DOST TAVSİYESİ FD İLE KONUŞMAK İSTEYENLER VAKİT KAYBETMEDEN BU GÜZEL FIRSATI DEGERLERDİRİN :) YAKIN BİR DOST