Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En gıcık olduğunuz durum nedir?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

rica ederim hiç önemli değil herhalde sizi tek anlayan benim herhalde kişisel değil başkaları gibide düşününce sizde anlarsınız.yinede hep yanızdayım ne olursa olsun.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Düşünceler iki taraflıdır.Sürekli iki taraflı düşünmek gerekir tek taraflı diğil.Bunuda unutmamak gerekir diye düşünüyorum.Sevgilerle...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

saol hakan :wink: da hasta ne alaka anlamadım??
derya

Mesaj gönderen derya »

ben en çok ukala kişilere ve nerede nasıl konuşacağını bilmeyenlere,boş konuşanlara gıcık olurum.NEdemişler,"biliyorsan konuş örnek alsınlar,bilmiyorsan sus adam sansınlar"...bide benim çevremdeki bazı arkadaşlarda gördüğüm birşey var.Bazı kızlar çok yılışık tavırlar sergiliyor.ellerine ne geçiyor bilmiyorum ama yaptıkları bana ters geliyor.Buna da gıcık oluyorum.
sertac uresin

Mesaj gönderen sertac uresin »

En gıcık olduğum durum şu: şu an bir morg yanındayım ve beni buraya bağlayacak bir patronum var.Kokuyorum abi ya!Bu patrona gıcık oluyom ben... :oops:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

benim en gıcık olduğum durum herhangi bir konuda bana ısrar edilmesidir :evil:
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'niye hiç konuşmuyorsun, ne oldu?'denilmesi.(canım istemiyor konuşmak, bir şey mi olması lazım?)
söylediklerimi yanlış anlayıp o yanlış anlamaya uygun olarak bana cevap verilmesi
insanların bilmedikleri şeyler hakkında ahkam kesmesi
insanların ben gazete okurken benim okuduğum gazeteyi okumaya çalışmaları...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

birşeylere çok çaba harcayıp tam vazgeçtiğim anda o şeylerin olabileceğini anlamak
benim vazgeçmemi istiyormuş müzik,girmeyeceğim işte konservatuar sınavına!Ama bu tamamen vazgeçtiğim anlamına gelmiyor tabi...Bazen kazanmak için önce kaybetmek gerekir
serhansson

Mesaj gönderen serhansson »

Abi bankalarda,TEDAŞlarda,su fatura tahsilatlarında, vs....
5 vezne varken sadece 2-3 tanesinin işliyor olması beni içten içe kemiren bir durum ....

___________________faydası yok....
angellllRSW

Mesaj gönderen angellllRSW »

benim en gıcık olduğum şeylerden biri laflarımın çalınmasıdır!!Göz göre göre senin sölediğin bişeyi sana söylerler ya!!Özentilikten başka bişey deil!!Seviyesi düşükler yapar ancak!!!!
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

en gıcık olduğum şey bi insanın sürekli kendini göstermek uğruna komik duruma düşmesi... he bi de insanı yarı yolda bırakan insanlara gıcık oluyorum
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

en gıcık olduğum şey; karşımdakinin gıcık olduğumu bildiği halde, o gıcık olduğum şeyi yapmaya devam etmesi!! sirit: :D
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

benim en gıcık olduğum şey birinin beni dinlememesi ve sürekli kendi sorunlarından bahsedip bana dinlettirmeye çalışması
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o zaman çatlamamak için zor tutuyorum kendimi
monalissa

Mesaj gönderen monalissa »

biriyle bi yere gitmeye karar verip,hazırlanıp tam evden çıkacakken bi tlf; ya kusura bakma bi işim çıktı gelemicem yada erteleyelim denilmesinden nefret ederim
callahan

Mesaj gönderen callahan »

EN GİCİK OLDUGUM DURUM MU?
KOMİK BEEE...
BAK BEN BU SORUYA BİLE GİCİK OLDUM.
GİCİK NOBETİ GECİRİYYORUMMM....
:oops:
Kilitli