Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En gıcık olduğunuz durum nedir?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
callahan

Mesaj gönderen callahan »

monalissa yazdı:biriyle bi yere gitmeye karar verip,hazırlanıp tam evden çıkacakken bi tlf; ya kusura bakma bi işim çıktı gelemicem yada erteleyelim denilmesinden nefret ederim
TAMAMEN KATİLİYORUM. BEN BU DURUMA HEMSİNİR OLURUM HEM DE ZEVK ALİRİM(TABİ EKMEKTE USTUME YOKTUR.) TABİ EKİLMEK BİRAZ KOYSADA N'APALİM BASA GELEN CEKİLİR.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

benım en gıcık oldugum sey yanımda sıgara ıcılmesıdır....hayatta en sevmedıgım sey .....
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

en gıcık oldupum şey..,,,yemek yerken ağzını şapırdatan insanlar.. :? :? :wink:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

en gıcık olduğum şeylerden birincisi doğruluğuna emin olduğum bir konuda birisinin karşıma geçipde yok efendim o öyle değil böyle demesi.
ikincisi de yeni bir ortama girmişim herkesin birbiriyle konuşması, "aaa orda şu olmuştu hahahaha, bilmem ne hihihihihi" Sen de tabi bilmediğin için ortada kalıyorsun.
halbuki "geçen gün bilmem nereye gittik orda ... arkadaş bunları söylemişti" deseler. ben de biliyim değil mi yaaa
zeyn_03

Mesaj gönderen zeyn_03 »

en gıcık oldugum sey aptal olan bir insanın kendini cok zeki sanıp birde insanları begenmiyomus gibi tavırlar yapması.................
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

gıcıklık degıl mı ınsan taktımı takıyor .....bu cok konusan ınsanlar varya benı delırtıyor ..bıde kendını bısey zannedenler parası var dıye hava atanlar ....lıste uzun valla ......
burcu999

Mesaj gönderen burcu999 »

Tam internette chat yapıyom annem eve geliyo sinir oluyorum :evil:
coolrap

Mesaj gönderen coolrap »

rapımle ve görüşlerimin küçümsenmesi :evil:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

slmlar

Mesaj gönderen hasta »

Kız arkadaşımla bi ortamda oturuyorken yantaraftaki masalardan tabiri caizse öküzün trene bakması gibi bizim masaya bakılması... :twisted:
ne desem bilmem ki

Mesaj gönderen ne desem bilmem ki »

alıngan insanlara çok gıcık olurum...hep yanlış anlarlar...gelde anlat onlara laf
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

sinir olduğum bir şey daha;tipik türk insanı sayesinde hayatımızı başkalarına yönlendirmek zorunda kalmak!örneğin,şunu giysem konu komşu ne der,şöyle yapsam nasıl karşılanır meselesi!hadi ben bunlara bel bağlamayan bi insanım ama toplum içinde insanların huzursuz edilmesine dayanamıyorum ki kendimde karşılaşıyorum çünkü!ya işiniz var veya tamamen zevki olarak giyiniyosunuz güselce iki dirhem bi çekirdek sokağa çıkıyosunuz veeeee.....bum!bütün bakışlar üzerinizde!kardeşim hiç mi kadın görmedin ömründe,ne bakıyosun yani!nerde yaşıyosun dağda mı?ya da bi buluşma için bi mekanın önünde bekliyosunuz bi anda etrafınızı yamyamlar sarıyo,bi abluka falan!
bunlara dayanamıyoruummm :evil:
maNga

Mesaj gönderen maNga »

sevdigim sarkılarla dalga gecilmesine fena halde gıcık olurum
maNga

Mesaj gönderen maNga »

sevdiğim insanın bana karsılık vermemesine iflit olurum
delgecvepipet

Mesaj gönderen delgecvepipet »

kompleksi olanlara gıcık olurum..ayy her lafa takarlar...ıyyk..
Absolidear

Mesaj gönderen Absolidear »

Bizim evde halamın kedisi var ortalıkta aptal aptal dolaşmasına gıcık oluyorum kardeşim .Mesela geçen gün arkadaşla oturduk film seyrediyoruz Tam filmin en güzel ve en romantik sahnesinde .Mırrr diye fırladı yerinden ..Ay bide görseniz kedi diyorum ama sevimsiz aptal aptal sesler çıkararak gezen besele bi yaratık işte bi işe yaradığı yok sinirimi bozmaktan başkaa ): Aptal hayvan yaa ... :oops:
Kilitli