Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Evet!...Pişmanım!...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

fotosentez yazdı:saolun inşallah bu yıl hepimize uğurlu gelir.dilediklerimiz hep gerçek olur.mutlu oluruz inşallah.hee ablacım sana şey dicem yani yalnış anlama ama sen psikolog bölümünde felan mı okuyosun yani bak yalnış anlama ama ne biliiim dediklerin çok doğru ve senle konuşmak içimi rahatlatıyo ne biliim güzel yaa önerilerin felan.durumun ne bilmiorum aşık mısın diil misin ama yine de yeni yıl sana çoooook güzel bi aşk getirsin.ağlatmasın diyemem çünkü sevilsen de ağlarsın sevilmesende hep öle oluyo.ama sev ve sevil inşallah.(darısı benim başıma :wink: )mutlu yıllaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrr!!!!! :P
hayır,ne yazık ki o bölümde okumuyorum ama psikolojiyle ilgileniyorum :)
bu yıl bize umuyorum ki bütün güzellikleriyle gelsin,hayatı hüznüyle yaşamaktan yanayım ben!her zaman gülersek onun değerini nasıl anlayabiliriz ki,dii mi?mazimdeki güzel bi anıdan bi gelecek beklentim var bakalım inşallah,bu güzel dileklerin içinde ayrıca çok teşekkür ettim :wink:
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

melissa__ yazdı:
fotosentez yazdı:saolun inşallah bu yıl hepimize uğurlu gelir.dilediklerimiz hep gerçek olur.mutlu oluruz inşallah.hee ablacım sana şey dicem yani yalnış anlama ama sen psikolog bölümünde felan mı okuyosun yani bak yalnış anlama ama ne biliiim dediklerin çok doğru ve senle konuşmak içimi rahatlatıyo ne biliim güzel yaa önerilerin felan.durumun ne bilmiorum aşık mısın diil misin ama yine de yeni yıl sana çoooook güzel bi aşk getirsin.ağlatmasın diyemem çünkü sevilsen de ağlarsın sevilmesende hep öle oluyo.ama sev ve sevil inşallah.(darısı benim başıma :wink: )mutlu yıllaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrr!!!!! :P
hayır,ne yazık ki o bölümde okumuyorum ama psikolojiyle ilgileniyorum :)
bu yıl bize umuyorum ki bütün güzellikleriyle gelsin,hayatı hüznüyle yaşamaktan yanayım ben!her zaman gülersek onun değerini nasıl anlayabiliriz ki,dii mi?mazimdeki güzel bi anıdan bi gelecek beklentim var bakalım inşallah,bu güzel dileklerin içinde ayrıca çok teşekkür ettim :wink:
rica ederim ablacım ama bu beklentini ve nedenini özel değilse paylaşabilir misin ama özeldir tahminim olmasa yazardın neyse inşallah hayırlısı olur.öptüüüüümmm... :P
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

burda ifşa olduk ablacım biraz,şöyle söyleyim;yeni yıldan yeni aşk beklentim yok,zaten ona sahibim,sadece ondan yeni bi gelecek umudum var!anlatabilmişimdir umarım :wink:
fotosentez

ewt ablacım anladım.saolasın. :P ayyy inşallah ben de bu yıl unuturum onu.dua et benim için.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

hiç merak etme güzelim,ben adım gibi eminim bunu başaracaksın :wink:
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

evet dedim ve soyledigime pisman deilim =)))
Qerin21

Mesaj gönderen Qerin21 »

hayır hiç bir zaman pişmanlığın belirtileri olan keşke lerim olmadı hiç bir zaman ha olmamalı dediğim şyler olmamışmıdır olmuştur ama sadece olmamalıyılı demişşimdir keşke veya pişmanlık belirtisi asla olmadı ve hayıflanıyorum hayıflanmıyacağım
karacabey53

EWET PİŞMANIM

Mesaj gönderen karacabey53 »

HAYATIMDA BİRİNİ ÇOK SEVDİM O İSE BENLE OYNAMIŞŞ..AİLESİNE BİR ŞEYLER GÖSTERECEKMİŞ DİE BENİ HARCAMIŞŞ..PİŞMANIM ARKADAŞLAR BU KADAR SEVDİĞİM İÇİN VE HALA DAHA SEVDİĞİM İÇİN....UNUTMAMIN ÇARESİNİ SÖLEYECEK OLAN WAR MI??
karadsin
Üye
Üye

Re: Evet!...Pişmanım!...

Mesaj gönderen karadsin »

ladybird yazdı:Düşünelim bakalım, hiç "evet, pişmanım!.." dedik mi?
çok saçma bir soru
herkes mutlaka pişmanlık yaşamışdır hayatında
yaptığım şeylerden pişman değilim diyen yalan söyler
kendini kandırmacadan başka bir şey olmaz bu
bir de işin diğer yönü pişman olmaktan utanmamak lazım
eğrisi ile doğrusu ile bu hayat bizim
doğru da var yanlış ta bu hayatta
tabi bu benim naçizane fikrim
mesela ben ilkokul 4 sınıfta sevdiğimi(o yaşa göre sevgi) söyleyemediğim Mine'nin
5. sınıfta tren kazasında ölmesinden sonra yaşadığım pişmanlığı
kelimelerle anlatamam
acısıyla tatlısıyla hayat böyle
pişmanlıklar olmasa
nasıl ulaşırız mutluluğa
fotosentez

vallahi benim forumlara yazdıklarımı görsen neredeyse düne kadar senin gibi olduğumu görürsün.ama farkettim de ben istemiomuşum unutmayı.dışımdan herkese çaresi yok mu derken bi yandan kendi isteğimle onu düşünüp keşke yanımda olsa diomuşum.bi kere buna kesinlikle son ver.onu düşünme.gözlerini yumduğunda gözünün önüne gelio dimi çehresi.sil onu.ben öle yaptım ve şimdi hiç olmadığım kadar rahatım.hee bu arada yelkenini açmayı unutma .ee karşına bakalım kimler çıkacak başka.ama başarılı olursan noolur haber ver olur mu?iyi şanslar inşallah unutabilirsin.
ladybird
Üye
Üye

Mesaj gönderen ladybird »

karadsin, arkadaşım, sorduğum "saçma" soruya sende katkıda bulunmuşsun, teşekkür ederim... şimdi beni bu soruyu sorduğuma pişman etme lütfen!... :)
bliss

Mesaj gönderen bliss »

hepimizin pişmanlıkları var.asıl ''evet pişmanım''dediğime pişman diilim.''pişmanım''dedim ve düzelttim.keşke bütün yanlışlarıma 'pişman' olabilsem..........
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

LAYDBIRD VE KARADSİN bi tartışma başlatmayalım,lütfen!

ve karadsin yorum yaparken biraz daha yumuşak ve nazik olalım özellikle de karşımızda "tanımadığımız" insanlar varken..herkesin düşüncesi kendinedir :wink:
youngbns

Mesaj gönderen youngbns »

herkes gibi bende pişman odumm hemde çokkkkkkkk :oops: :oops:
fotosentez

youngbns yazdı:herkes gibi bende pişman odumm hemde çokkkkkkkk :oops: :oops:
hmmm...eğer özel değilse bizimle paylaşabilir misin :?: pişmanlığının sebebini...