Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Evet!...Pişmanım!...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
ladybird
Üye
Üye

Evet!...Pişmanım!...

Mesaj gönderen ladybird »

Düşünelim bakalım, hiç "evet, pişmanım!.." dedik mi?
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

aslında kimi zaman bi olaya çok üzüldüğümde veya beni beklemediğim bi zamanda resmen hüsrana uğratan şeyler karşısında " keşke " demişimdir çok kez,ama sakinleşince öyle olmağını görüyorum!yaşadığım iyi veyakötü her şeyi yanıma kar kaldığını düşünüyorum!bu yüzden hayatımdaki hiçbir şeyden PİŞMAN DEĞİLİM...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

kavuşmak yoksa,aşklar yalan!Yalan aşkı gerçek sanıp yaşamaktan pişmanım.Herkes hayatından memnun, 'olursa olur,olmadıysa başkası olur' felsefesiyle yaklaşıyor aşk konusuna,ama ben memnun değilim.Keşke bana bir ayrıcalık tanınmış olsaydı,hayatıma ve kalbime tek bir kişi girseydi,...beni çok sevsevseydi de hiç gitmeseydi.İmkansız bu biliyorum,ama keşke öyle olsaydı.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

içimden söylediğim olmuştur belki ama hiç 'pişmanım'die bi itirafta bulunmadım,içimden söylediklerimi de bi süre sonra aşmayı başarabilmişimdir,çünkü geçmişe,olup bitmişe bakarak insan hiçbişey elde edemiyo,hep ileri bakmak gerek ama herzaman da yapamıyoruz sanırım
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

son pişmanlık neye yarar?
Her şeyin bedeli var!!
Buraya kadar...
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

tabı kı pısmanım dedım hemde bırcok defa .....ama olmusla olmuse care bulunmuyor ....bu pısmanlıklardan ders almak gerekır.....ben aldım ve aynı hataları bıdaha yapmadım ve hala yapmamaya calısıyorum .....evet cok pısmanlıgım oldu ....herkesın oldugu gıbı ...
ladybird
Üye
Üye

Evet, ben de pişmanlık duyuyorum yaptığım hatalar yüzünden. Bir daha aynı hataları yapmayacağım, bir daha aynı hatalar yüzünden pişman olmayacağım. Ama o aynı hatalar bir daha hiç karşıma çıkmadı ki! Yaptığım hataların, bana bundan sonrası için hiç faydası olmadı ki!... Ders almakla yetindim sadece..

Bundan sonra da pişmanlık duyacağım, yapacağım hatalar yüzünden, biliyorum... Bazen pişmanlık duymak gerekiyor ama değil mi?
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

evet pişmanım onu sevdiğim için pişmanım,gönlümü çalmasına izin verdiğim için..ama pişmanlık fayda etmiyor ne yazık ki...
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Evet Pişmanım AMA büyüdüğüm için; çocuk kalıp dertlerden uzak olmak,Sürekli birşeylere araştırıcı gözüyle bakmak.hayattan zevk almak varken ben büyüdüm ve noldu sonuç acı,mutsuzluk,hayatın zorluğu.Keşkee ahh keşke hep küçük kalabilseydim:(
nihan

Mesaj gönderen nihan »

EVET...PİŞMANIM ....agresif bi insan gibi davranıp en ufacık bi şeye hemen sinirlendiğim ve bu yüzden çok değer verdiiim bi insanı kaybettiim için pişmanım!!!!
ladybird
Üye
Üye

Ne güzel, hiç kimse pişman değil... :)
Çok az kişi pişmanmış diyelim, daha doğru olsun. .
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

erekek arkadaşıma çok sert bi tokat attığım için pişmanım :(
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

sadece bir kere yaptığım şeyden dolayı pişman oldum. aslında bundan da mutluluk duyabildim. çünkü pişmanlık insana yaptığı hataları gösteriyor. hatalarını tekrarlayıp üzcü sonuçlar çıkmasına engel oluyor.
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

EVET DEDİM İKİ KERE
BİRİ GEÇMİŞİ YAŞAMAKTI GEÇMİŞTEKİ KİŞİYLE TEKRAR KARŞILAŞTIM ....KEŞKE İSTEMESEYDİM GÖRMEĞİ PİŞMANIN
KİNCİSİ GEÇEN ANKARADAYDIM DÜN GELDİM KEŞKE GİTMESEYDİM GİTTİĞİME PİŞMANIM...
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

VANESSA!!!!

kutlarım seni harikasın onlar bunu bazen fazlasıyla hakediyorlar...... :lol: :lol: