Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Evet!...Pişmanım!...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
karadsin
Üye
Üye

Mesaj gönderen karadsin »

ladybird yazdı:karadsin, arkadaşım, sorduğum "saçma" soruya sende katkıda bulunmuşsun, teşekkür ederim... şimdi beni bu soruyu sorduğuma pişman etme lütfen!... :)
bunda pişman olacak bir şey yokki
birincisi seni kırdıysam özür dilerim
ikincisi amacım bir tartışma başlatmak asla değil (to melissa)
saçma lafım senin açtığın konu için değil pişmanlık lafınadır
sen bir konu açmışsın bende görüşümü yazmışım
haaa bu görüş seni incitirse ya da ben haddimi aştıysam
özür dilemesinide bilirim
mesela o yazıya daha değişik başlıkla başlamadığım için pişmanım :))
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

of pişmanım hemde çok pişmanım hiçbişeyden pişman olmadını söleyen yalan söler güçlü oldunu kanıtlamak için bende böYle derdim ama çok pişmanım seVdiĞim için seVdiĞimden dolayı yaptığım şeyler için gururum kalmadığı için seVgimin değerini alamadığım için pişmanım insanlara mutluluk oyunu oynayıp kendimi yanlış tanıttığım için pişmanım iYi niyetli olduĞum için pişmanım Ve hayata geldiĞim için pişmanım ya Varmı böyle birşey we en büyük KEŞKEM keşke eskisi gibi tek başıma ayakta kalabilmeyi başarsaydım ah aah
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

oooooof of sende benim gibi çok dertlisin.ben de pişmanım çünkü bende de ne gurur kaldı ne de onur.uğruna herşeyimi feda ettim.hayata bakış açım değişti.yaşama sevincim kalmadı.hiçbir şeyden zevk alamıyorum.keşke diyorum onu sevmekte,ona aşık olmakta acele etmeseydim.çünkü ben aşık oldum o hoşlanıyodu.bu yüzden yürümedi ve bitti.keşke biraz bekleseydim biraz daha baksaydım gözlerine çünkü sürekli bakışırdık eskiden ama şimdi yüzüme bile bakmıyo.ewt çoook pişmanım...
nadas

Mesaj gönderen nadas »

keşke dedikten sonra yaşamanın ne anlamı var...... GEÇEN GÜN ÖMÜRDENDİR unutmayın
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

nadas yazdı:keşke dedikten sonra yaşamanın ne anlamı var...... GEÇEN GÜN ÖMÜRDENDİR unutmayın
demeden de olmuyo ki ama. :shock:
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

bencede keşke demeden olmuyo eğer birisi hayatımda hiç keşkem olmadı derse güçlü oldunu ispatlamak için der hani hep yaptıklarım doğruydu gibisinden ama her insanın hayatında mutlaka keşke dediği şey wardır.bende keşke dedim ama çok pişman oldum için deil olmasa daha ii olurdu die sonuçta yaşadığımız herşey doğru olmak zorunda deil we bazen keşke diebiliriz
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

daha önce de söylemiştim,ben pişmanlık duymuyorum evet keşke dediğim zamanlar oldu ama daha sonra olayı mantığıma uydurmayı başarabilmişimdir,en acı tecrübe bile hayatta herzaman bir adım öne geçmektir diye düşünüyorum
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

ewet kesinlikle acı olaylar insanlara çok şey kazandırıo
cansu1234

Mesaj gönderen cansu1234 »

yaşadıgımız hiçbir seyden pişman olmayalım arkadaşlar.. her işte bir hayır vardır diyelim ve arkamıza bakmadan devam edelim yolumuza
cano

Mesaj gönderen cano »

pişmanım deme cesaretini gösteremediğim ve içime gömülüp hep devam ettiğim için pişmanım. :oops:
Sherif

Mesaj gönderen Sherif »

Socrates ''Ne yaparsan yap pişman olacaksın'' demiş.Sanırım pişman olunan bir olay varsa ve eğer pişmanlık duygusu içimzde söz konusuysa,pişman olmamak mümkün değil.

Ben iki kere yaptığım her hatalarımdan pişmanım.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

bir anlık öfke... biraz kendini beğenmişlik... dünyanın merkezinde zannetmişim kendimi...yarattığın tanrıça olarak kendime tepınır hale gelmişim...nankör olmuşum. sevgiyi yaratan sendin ama seni bile görmez olmuşum..PİŞMANIM SEVGİLİM BUNLARI YAPTIĞIMA..biliiyorum bana dönsen bile kalbin kırık devam edeceksin yola..ama ben çok pişmanım hiç bu kadar pişmanlık duygusunu hissetmemiştim derinden.. seni kaybetmek üzereyken anladım....AFFET TEKTANEM :cry: :cry: :cry:
tuba tunçkıran

Mesaj gönderen tuba tunçkıran »

EVET PİŞMANIM AMA PİŞMAN OLMAM GEREKEN ŞEYLERİ ZAMANINDA FARK ETMEDİĞİM İÇİN PİŞMANIM :roll:
atila.61

Mesaj gönderen atila.61 »

insanlara fazla belbağladığım için pişmanım,ama insansız yaşanamayacağını bildiğim bir yerden pişman olmaya devam edeceğimi bile bile belbağlamaya da devam ediyorum,akıllılık mı,ahmaklık mı?bilemiyorum.
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

iki gün önce dedim.bir abimin bir lafından dolayı kızgın olduğumu belirttim aramadım sormadım,aramadı sormadı.ölüm haberini alınca çok pişman oldum ve iyi bir ders aldım.hayatta kimsenin kalbini kırmaya değmez.bir gün göçüp gidicez.hakkını helal et abicim.hakkım da helal olsun.bunun haricinde yapılan her pişmanlık insana bir ders veriyosa bence iyi birşeydir.