Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

evimin bir odası...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
_paranoya_

evimin bir odası...

Mesaj gönderen _paranoya_ »

arkadaşlar ben bu şarkıyı çok seviyorum, özellikle;

uçamam, uçsamda sana varamam...
varsam bile inan kalbine dokunamam...

bu şarkının klibi varmıydı çünkü ben bir yerden hatırlıyorum sanki...
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

ewet sanırım evimin bir odasının klibi var ama kralda falan yayınlanmıyor. iyikide yayınlanmıyor dream de falan çıkıyomuş arada sırada hatta feridun nun konserlerini de yayınlıyorlarmış uydunuz varsa raslarsınız zaten..
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

evet ben de bu şarkıyı çook severim..konserlerinde hiç rastlamadım bunu söylerken..ve büyük bi ihtimalle klibi yok diye biliyorum
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

walla ben de yok diye biliyodum ama öğrendiğim ii oldu saolun
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Ben bu şarkıya hayranım:'Evimin bir odasında uyur mutsuzluk.Oysa bende damla damla büyüyor uykusuzluk.'Özellikle bu sözler... Bazen böyle olur:Mutsuzluk odada mışıl mışıl uyurken biz uyuyamayız, damla damla büyür üstelik uykusuzluğumuz. Şarkının şu sözleri de ayrı bir güzellikte:'Kanadımı kırar fırtınan uçamam...'Klibi varsa bu şarkının nasıldır acaba???
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

Arkadaşlar bu şarkının klibi yok..Bende uydu da var.Bütün kliblerini gördüm.Ayrıca dream tvde de F.d hafta sonu yapıldı ve bütün klipleri tek tek gösterildi.Bu şarkının klibi kesinlikle yoktu.
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

cidden ben de şimdi hatırladım dream weekendi ben de izlemiştim..bütün kliplerini göstermişlerdi ama o şarkının klibi yoktu!!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

hadi yaaa dream weekend feridun düzağaç yaptılar ve ben kaçırdım haa!!!inanamıyorm ne zamandı tam olarak hatırlayan war mı?
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

arkadaşlar şimdi beni yalancı konumuna soktunuz walla.. :) ama yanılmış olabilirim insanız ne de olsa kusuruma bakmayın. ama dönem dönem feridun düzağa'n konserlerini,kliplerini yayınlıyorlar bundan kesinlikle eminim :)
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

evet onun klibi yok diye biliyorum hatta emin im bile diyebilirim
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Şimdi bu şarkı benim uzmanlık alanıma giriyor çünkü saat 00:55 ve ben sanki güne yeni başlamış gibi hissediyorum yani u-yu-ya-mı-yo-rum...Ve bu şarkı şu anda beni anlatıyor :cry:
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

arkadaşlar bir zamanlar feridun abimin resmi sitesi açıkken
tüm klipleri indirilebilirdi
ve son klip alev alev hariç hepsi iniyordu(alev alev, o site kapanmadan önceki son klibi)
ben indirmiştim hepsini ama lanet virüsler ve format her şeyi mahvetti
ama şunu rahatlıkla söylerim ki
evimin bir odasının klibi YOK!!!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

benim söyleyeceklerimin hepsini mazanomi söylemiş zaten.
o klipleri ben de indirdim eski 2 ay sonra da bilgisayarım satıldı yenisi alınmak üzere...
ve hepsi gitti kliplerin.
evimin bir odasının klibi yok buna eminim ben.
ama olsa çok da güzel olurdu