Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

f.d nin 5 nci albumu

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

f.d nin 5 nci albumu

Mesaj gönderen buralarsoguk »

f.d :'su an hissiyat acisindan ayni temalari dusunuyorum .Iste plotonizm ise alev alev duslerime kal kor dugum gibi ;bardagi bos gormekse evimin bir odasi icimden sehirler geciyor gibi ,her temadan bir seyler birakmisim . Ve ben onlari seviyorum .Ancak biraz temalarla basliklar degisecek gibi .Icimden gecen biraz daha sokaga dair seyler yapmak. Sokaga yakin derken de kendi melankolisinden siyrilmak gibi bir anlam cikiyor .Cunku hakikatan kendini desifre ederek yazan bir adamim ;oyazdiklarim sorgulandiginda da bundan rahatsiz oluyorum .bu beni de cok yoruyor. Artik ortalama konulara , her kesin ahkam kesdigi konulara yonelmek istegindeyim .Ama buna yonelirken de daha ironik bir seyler yakalamak,biraz hayatla didismek yerine onu kabullenmis , kendi icinde eglene bilen sarkilar yazmak geciyor icimden .
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

fd 5. albumune debir kavir goyacak bu kavir galiba sakin gelme olacak