Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

f . d nin gidisati

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Herş Şey İstemeye Bağlı biz istedikten sonra gerçekleşmeyecek hiç bir şey yoktur.. şimdi birisi başka bir sanatçı hakkında bir bilgi yazsa biz ona karşımı çıkağız yooooo :)
blurred

Mesaj gönderen blurred »

merhaba arkadaşlar,
şu anda neyin tartışmasını yaptığınızı anlamış değilim. eğer yazışmalarda bahsi geçen ben isem , bunu belirtebilmeniz güzel olurdu. eleştirilere açık olduğum gibi, yaptığım eleştiri ya da bildirdiğim görüşlerimde saygılı olmak ve bana karşı da saygılı olunması taraftarıyım.
ne hakkında fikrimizi belirttiğimizi açıklığa kavuşturursak anlaşmamız daha kolay olur. ayrıca lütfen, çok iyi işler başarmış havasında 'ben lafı söylerim, yandaş da çıkarsa zaten haklıyım' deyip, tartışmaya meyil vermeden , diyeceğini deyip senden haklısı yokmuş edalarına kapılmak da hoş değil.
ve mümkünse yapılan yorumlar, belirtilen düşünceler geçerli sebeplere bağlansın. çünkü gerekçeler sonucu doğurur.
başlık açma konusuna gelince ; ben yalnızca, bir başlık açılırken kendimize sormamız gereken soruları soralım diyorum. (ve bu sorular şunlardır demeyeceğim. bekleyeceğinizi sandığım için söylüyorum. bunu da karşıt bir tepki olarak algılamanız pek muhtemel. ve bu ihtimali yansıtan sizlersiniz.) ve akabinde açılan başlıklara verdiğimiz cevapları bir kez daha okuyup eleyip öyle gönderelim. ne anlatmak istemişiz, anlatabilmiş miyiz şeklinde.
dediklerimin dışında olanlar da vardır, olmayanlar da . yeri gelince göreceli de olur. bu sebeple, öneri de sayılabilecek görüşlerim için bu denli ateş püskürtmenizi yersiz ve gereksiz bulmaktayım.
ve bu satırları, buraya yazmak beni incitiyor. çünkü tartışma için açılmış genel bir sayfa değil. ancak sitenin devamlı takipçisi olmadığım için en uygun yer neresidir bilememekte ve muhatabım olan sizlere buradan ulaşabildiğim için buraya yazmış bulunmaktayım.
saygılar
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Bak Güzel Dostum burada kimse kimseyi eleştirmiyor veya tartışmıyoruz sadece bilgi alışverişi yapmaya çalışıyoruz ha bizim bilgilerimizde eksiklik veya yanlışlık var olduğu zaman senin veya başkasının bu düzleltmesine senin olduğu gibi herkesin hakkı vardır kimse kimseye karışamaz bu konuda ama sen bunu yapmadın tabiri caizse konuya tepe daklak bir giriş yaprın yapılan bir hatadan dolayı kişileri idam sehbasına çıkardın bu hiç hoş değil bence neyse varsa Feridun Düzağaç hakkında bilgin ve düşüncelerin varsa bizimle paylaşırsan seviniriz senin de bildiğin gibi konu başlığı Feridun Düzağaç konu başlığını dışına Lütfen çıkmayalım

teşşukkur Ederim..!
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

gerci bu konu cok uzadi ama gercekten ben burada bir baslik actim ne kotu bir sey yazdim ne de... sace bildigim bir seyi paylasdim hep soruyorlar f.d yi kime benzetiyorsunuz ve f.d bir reportajinda kendi bu sorguyu cevablamis ve bende bunu paylastim ama burada bana bir mahkeme kurdular hic nedenini bilmedim ama burasi f.d nin fan klupu ve burasi ona gore bir forum ve biz onun hakkinda bilgilerimizi paylasiyoruz destekliyoruz ve elestiriyoruz belki bu kadar basit bu itiraz larin ve elestirilerin nedenini halada anlamis degilim
En son buralarsoguk tarafından Perşembe, Eylül 9, 2004 09:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Buralarısoğuk kimse kimseyi yargılayıp idam etmiyor. Dediğin gibi burası bir fan klubü bu forumlara yazı yazıyorsak bil ki sadece bilgilerimize bilgilerimize bilgi katmak için bunuda kimse yargılayamaz :) bu konularda canını sıkma
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

İnşallah Feridun Düzağaç,, Fikret Kızılok gibi aramızdan "dahaları bitmeden" ayrılmaz....
buralarsoguk

ya neden oyle soyluyorsun adamin 36 yasi var oyle soyleme ben kendimi ondan once oldururum cun buna dayanamam
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

mesajımı birkez daha oku istersen...
İnşallah diye başlıyo...
buralarsoguk

ya biliyorum ama menfisi bile beni korkutuyor
dipnoisti

görünen köy kılavuz ister miydi ki?

Mesaj gönderen dipnoisti »

fd rotasını çizmiş ve gidişatını en büyük başarılarla en yükseklere doğru devam ettiriyor..onun gidişatı hakkınadaki herşeyi bu siteyi bulup burada foruma katılma hassasiyetini gösteren kişilerin bildiğini umuyordum..BURALAR SOĞUK , başlığı atarken neyi düşündün bilmiyorum ama sorun isminin sitede az geçmesini istememense,ben de nickimi BURALAR SOĞUK yapıp yardımcı olabilirim. :?
buralarsoguk

ben bayaiyi anlamadim ne dedigini ama eyer derdim ismimin gecmesise fd nin tum reportajlari bende var oturub bir tane tane baslik yaparim tabi her sanatciyi birilerine benzetiyorlar ben hep bunu merak ediyordum kendi sinden duydum ilgimi cekti ve paylastim senin ilgini cekmeyebilir okumak ve cevablamak zorunda degilsin sende bilgilerini paylasabilirsin zaten forum bunun icin dekorasyon icin degil arkadas
dipnoisti

aferin...

Mesaj gönderen dipnoisti »

forumun dekorasyon için olmadığını bilmen büyük erdem doğrusu.Ama bu başlığı yazarken tartışılabilecek, muallakta kalmış aydınlatılmayı bekleyen,bazılarının bilip bazılarının bilmediği,paylaşılması gereken konular üzerine yazmaya dikkat etmen gerekirdi...Feridun'un gidişatının tartışılacak bir yanı yok ki...Herşey ortada....Sakın bana kızma dost acı söylermiş...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

selam arkadaşlar. dipnoisti Doğru söylemiş her kelimesiyle, buralarsoguk böyle bir başlığın olması zaten yanlış. Forumu kitliyorum. dipnoisti tşkler dostum. Doğru söylüyorsun.
Kilitli