Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

f . d nin gidisati

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

f . d nin gidisati

Mesaj gönderen buralarsoguk »

f d : "gidisatimi fikret kizilok'a benzetiyorum
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:shock: :shock:
buralarsoguk

neden sasirdin
serseri

Mesaj gönderen serseri »

nasıl bir gidisatı var ki f.d yada fikret kızıl ok nasıl bir gidşat yaratmış kendine merak ettim şimdi :)
blurred

Benim Düşüncem ..

Mesaj gönderen blurred »

merhaba arkadaşlar,
"Feridun Düzağaç 'tan bahsediyoruz" derken, neden biraz içinize dönüp o'na bakmıyorsunuz , kendinize bakmıyorsunuz .. masaya yatırılan 'o'nun hakkında her türlü başlık açılıp, akla ilk gelen yanıtlar msj diye bırakılıyor. açılan başlıkların açılma sebepleri doyurucu olmayabiliyor kimi zaman, yani alınmak istenen bir cevap var mıdır, yoksa muhabbet uzasın ve 'başka işim yok, iki farklı şey öğrenip, anlatayım' mıdır olay?
bunların onu incitebileceğini düşünüyorum, olanak vermeyelim buna. bir çizgi var ve ötesine geçilmemesi gerektiğinin bilincine varabilecek durumdayız.
sevgilerle ..
serseri

Mesaj gönderen serseri »

haklısın ama biz burada ferudün düzağaça hayanlıklarımız dile getirmeye çalışyoroz ferünüd düzağacın öyle bir kişiliği var ki incilmek yerine bunda çok zevk alacağına eminim sen bize daha uygun başlıklar veya yazılar açarsan bu bizim için daha iyi olacak

saygılarla...!
blurred

benim düşüncem ..

Mesaj gönderen blurred »

bir insanın hayranı nasıl olunur? nedir hayran olmak? ve hayranı olunduğu taktirde belli bir kimsenin, kendi kişisel sebep ve dayanakları içerisinde, bu ne denli ve ne diye, nasıl gösterilmeye çalışılır?
"ferünüd düzağacın öyle bir kişiliği var ki incilmek yerine bunda çok zevk alacağına eminim"
kimseyi yargılama amacı gütmeden yine kendi fikrimi belirtmek isterim ki;
bahsi geçen ve hayranı olduğunu ifade ettiğin kimsenin ismini doğru yazabilmeni temenni ederdim.
ve ,incinmez aksine zevk alır, şeklindeki düşüncenin sebebini de "öyle bir kişiliği var ki " ye bağlayışın nazarımda geçerli ve mantıklı değildir. zaten o cümlede de sanırım asıl vurgulamak istediğin birşey yokmuş. herşey "öyle bir .." olabilir kabul edilir ki ..
daha önce de belirttiğim gibi şahsi görüşlerimi ifadeye dökmekteyim şu satırlarda. ve görüşlerimi sizlerle paylaşma ve amacı gütmekten başka bir amacım yoktur. bu sebeple , yazdıklarımı -okuduğunuz ölçüde- anlamlandırınız. satır aralarına ya da kelime arkalarına saklanmış manalar yoktur.
ve hiçbir zaman iddiada bulunmadım ki; "yalnızca benim açtığım başlıklar iyidir ve onlar yanıtlanmalı" gibi ..
mesajlarımın özünü böylelikle bir kez daha dile getirmiş oldum ..
sevgilerle ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

bir atasösü vardı. tam olarak bilemiyorum da bilmiyorsan sus dinle gibisine, sana katılıyorum blurred . Doğru söylüyorsun. Harici diyende kendi kendine yalan söylemiş olur.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ya sadece klavye yanlışlığı olmuş ve bende konturol yapmamışım tabiri caizse sen " öküz altında buzağı arıyorsun " işte bu forumlarda neden sürekli tartışma oluyor senin gibi bir kaç kişi bu takım tepkiler göstererek oluyor bırakın herkes istedini yazsın istediği gibi hayranlık duymuş sen çok hayransan sende bişeyler yaz neden aksini idaa etmekte ısrar ediyorsun anlamış değilim :(
buralarsoguk

:lol:
En son buralarsoguk tarafından Perşembe, Eylül 9, 2004 09:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

madem doğru yada iyi bulmuyosunforumları,başlıkları neden sen bize örnek olup örnek bi forum açıp örnek yazılar yazmıyosun???bende bi atasözü yazıyım madem:"biliyorsan konuş örnek alsınlar,bilmiyorsan sus ki adam sansınlar."
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

evet melis bende onu demek istemiştim :) ama atasözünü hatırlayamadım.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

ben sizinkileri soylemedim ben f.d hakkinda cok sey bilmiyorum onun icin kendim e donub f.d nin hakkinda bir seylert yazmak istemiyorum yani alinti yazilar yazmayi tercih ediyorum soylemek istedigim sace bu hem bu konu kapatilsa daha iyi cun tartismayi hic sevmem
SAVASA HAYIR :lol:
En son buralarsoguk tarafından Perşembe, Ağustos 26, 2004 09:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

İşte demek istediğim konuya geliyoruz bilgilerimizi paylaşıyoruz f.d hakkında bilğim şeyleri sizlerile paylaşıyorum bilmediğimi çoğu bilgileri ise yine burada öğreniyorum :)
En son serseri tarafından Perşembe, Ağustos 26, 2004 11:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
buralarsoguk

:lol:
En son buralarsoguk tarafından Perşembe, Eylül 9, 2004 09:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kilitli