Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

F.D. VE ŞİİR

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
andmaiyesi
Üye
Üye

F.D. VE ŞİİR

Mesaj gönderen andmaiyesi »

Bence F.D. şarkılarında arada sırada şiire de yer verse güzel olmazmı?Düşünüyorumda ona şiir okumak çok yakışır.Ya sizce :?:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bence bırakalım o bildiği gibi yapsın böylesi çok daha güzel.Hem zaten şarkı sözleri aynı zamanda birer şiir,o yüzden ayrıca şarkı içinde şiir okumasına gerek yok bence ki zaten o en iisini yapmaya devam ediyo
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

mesle fd nazım hikmet in veya necip fazıl kısakürek in bir siirini okumasını isterdim... ahhhh ahhh keske okusa yaa...
penthesilea
Üye
Üye

Mesaj gönderen penthesilea »

bence Feridun Düzağaç a yakışmaz bu tabi yine de kemdisi bilir
ama müzik olayında gıcık olduğum bi' durum varsa o da şarkı arası şiirleridir
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Kendisine şair denmesinden hoşlanmıyor zaten bu sene frekans taki ropörtajında belirtmişti. :idea:
penthesilea
Üye
Üye

Mesaj gönderen penthesilea »

o zaman çok iyi bir söz yazarı dememize kızmaz sanırım:D

bi de şu sözlere bayıldım:

bir gün dönersem geri
temiz bulmalıyım evi
boyuyorum boyuyorum
her yeri

içimdeki kör deliği
doldurmak ister gibi
koyuyorum koyuyorum
her şeyin yenisini
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

çok ii yazıyo..şair yazar vs vs.şairlerin bile aklına gelmiceği şeyler dökülüyo kaleminden..
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

feza yazdı:çok ii yazıyo..şair yazar vs vs.şairlerin bile aklına gelmiceği şeyler dökülüyo kaleminden..
katılıyorum hocam.. müzik eşliğinde okumusı tercihimdir her zaman..
Beekiir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Beekiir »

süper olur 8)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bekircim süper olur demene gerek yok, zaten öyle yapıyor (müzik eşliğinde söylüyor) :D
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

andmaiyesi demişki
Bence F.D. şarkılarında arada sırada şiire de yer verse güzel olmazmı?Düşünüyorumda ona şiir okumak çok yakışır.Ya sizce ?
VALLA BENCE DE ÇOK İYİ OLUR andmaiyesi.....HANİ ZATEN Bİ BAKIMA ŞİİR YAZIYO VE OKUYO AMA MÜZİKLE BİRLİKTE SADECE OKUSA DAHA DEĞİŞİK OLUR BENCE...ONUN YORUMU HARİKA ÇÜNKÜ....ETKİLEYİCİ.....AYRICA BU ŞARKI ARASI ŞİİRDE OLMAZ YANİ.......... :!:
hayalperest
Üye
Üye

Mesaj gönderen hayalperest »

söylendiği gibi o zaten en iyisini yapıyo.cumartesi de de olduğu gibi ikisini bi arada götürüyo ve gayet de iyi oluyo.ama tam anlamıyla alıp bi şiir okusa sanki birazcık tarzı bozulur gibi geliyo bana... :?