Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD 3EYLÜL KONSERİ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

o olaylar konserine göre değişiyor..ücretsiz bi konserse sadece fd fanları değil herkez geliyor..ama ücretli olursa sadece fdfanları geliyor ve o tür olaylar daha az yaşanıyor..
salkımsöğüt ün bazı görüşlerine katılıyorum ama bazı görüşlerine de katılmıyorum..mesela o bir rock şarkıcı demişsin..tam olarak değil aslında kendisi de söyledi..duman,bul.özlemi rock müzik yapıyor ama ben onlarla gibi değilim diye..kendisi de bi kategoriye sokamıyor müziğini..sen de tam olarak anlayamamışsın fdyi bazı konularda..gerçi hiçbirimizin tam olarak anladığını düşünmüyorum zaten daha zaman lazım bence ...
ewt ben de fd nin müziği dışında saçma sapan sorular sorulmasına boğazına atılmalarına karşıyım ama ne yaparsın işte her insan aynı olmuyor...ama ben yine de genel fd dinleyicilerinin aklı başında insanlar olduğunu düşünüyorum..arada çıkıyo çürük domatesler ama o kadar olur.. :lol:
salkimsogut

Mesaj gönderen salkimsogut »

rock müzik bir çok müzik türünü içinde barındırmış salt bir yapıya sahip degildir...istersen burada rock müzik nedir nasıl oluşmuştur vesaire polemiğine girmeyelim...ama lütfen yaptığı müziğe de pop yada altarnatif gibi bişi de demek güç sanırım...ya bi gösterirmisin nerede ''o bir rock şarkıcı'' yazmışım ben?o bir rock konseri olmasın o dediğiniz?kusura bakmayınız ben bu tarz konserleri balkonda yada sandalye üzerinde oturarak izlenmesini uygun bulmuyorum...siz buluyorsanız buyrunuz oturunuz...bir gün aynı konseri izleme tesadüf rastlantısı ola gelir ise tavsiye ederim birlikte dinleyelim...eminim kast ettiğim tavrı seveceksiniz...
ha birde ben ANLIYORUM mu yazmısım bi zahmet onu da gösteriniz...üstelik böyle bişi bile olsa bile ortalığa çıkıp gerçek fikirlerimi yazmam içimde yada yakın çevreme açmayı uygun bulurum...üstelik o yazıda herkes için bir paye var...anlayana da anlamayana da,saçmalayana aklı basındaya da,feriduna bile var...yazdıgınız her cümleye bir cvp var...
sabit fikirlilikten hakikaten hiç haz etmiyorum...ayrıca bu POLEMİKlerden sıkıldım açikçası...kim nasil dinlemek ve takip etmek istiyorsa etsin...

.............

insanların asil sorunu şu;hiç kimsenin durup ince şeyleri anlamaya vakti yok..sıradan ve üstün körü okuyor düşünüyorlar...hepimiz zaman zaman yapiyoruz...o yazı da asla feridunun müziğini eleştirmedim..bırak eleştirmeyi rock kelimesini kullandığım yer ile feridunun ilgi alakasi bile yok...o konser yalnızca feridunun tekelinde degildi..üstelik ben tüm rock konserlerini kast ettim ayrıca tekrar ediyorum müzik eleştirisi degil izleyicinin dinleme şeklini eleştirmiştim...ya neden biz insanlar durup birbirimizi anlamayı tercih etmiyoruz ki..hoşgörü yoksuluyuz...aslında biraz bende yaptim doğrudur...ayrıca bu konser beni etkilemedii genel bişi yazmıştim...ne var ki sinirlerim de bozuk bugünlerde biraz,doğrudur...evet bencede bu son cümleler olsun...anlaşılamıyoruzz zira...
En son salkimsogut tarafından Pazar, Eylül 10, 2006 01:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

rock konserini bir rock şarkıcısı verecek heralde...caz şarkıcısı verecek değil yaa..ayrıca o anlama konusuna gelince onlar benim görüşlerim sen yazmışsın
demiyorum..seni bu konser çok kötü etkilemiş sanırım...en iyisi bu konuyu fazla uzatmamak yoksa işin içinden çıkamayacağız...herkeziin kendi görüşüdür..saygı duyuyorum.