Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD ARAMIZDA MI?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

!!!

Mesaj gönderen son-nefesim »

burada olsaydı hiç fena olmazdı gerçekten...
benim herşeyim o!!!!!
tuanatolia

Re: FD ARAMIZDA MI?

Mesaj gönderen tuanatolia »

dipnoisti yazdı:FD ARAMIZDA MI?
fd aramızda mı derken onun arasıra bu siteyi ziyaret edip etmediğinden bahsetmiyorum.
bence onun da bir nicki var bizimle forumlarda yazışıyor..
benim fikrim bu..sizinle de paylaşayım dedim...lütfen fikirlerinizi paylaşın arkadaşlar...
Bu bir komplo teorisi değildir!!!!
aslında haklı olabilirsin çünkü öle yapan bir çok kişi var.. nie olması :)
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Feridun Abımız Bızden Haberdar Bu Kadar Bır Sevgı Yogunlugunu Hıssedıyordur Mutlaka... Oda Burdan Bızım Aramızdan Bırıdır Belkı, Bızı Cok Yakından Takıp Edıyordur Dıye Dusunuyorum Belkı Bızım Bu Yazdıklarımıza Su Anda Bır Tebessumle Bakıyordur ...
sevgi'liöyküler

Mesaj gönderen sevgi'liöyküler »

çok isteyince oluyordu hani? söyle nerdesin_hiç gelmeyen demekten kendimi alamıyorum.. burda olsaydı keşke.. :(
PapiBJK

Mesaj gönderen PapiBJK »

Bence olabilir.. tamam bilgisayarla arası olmayabilir, ama kendiside söylemişti ekşi sözlüğe girip kendi hakkında yazılanları okuduğunu.. ve eskiden :) mail atmıştım doğum gününde O'na, F.D. imzasıyla cevap yazmıştı.. tabi o zamanlar O'nunla ilgili bu kadar çok site yoktu.. Ne diyim.. İnşallah burdadır:)
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Arkadaşlar sizle bir şey paylaşmak istiyorum kendisi bugünkü yazısında yonja daki fd nin kendisi olmadığını belirtmiş ilgilenenlere duyrulur...
Saygılar , Sevgiler....
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

PapiBJK izmitten bi FD hayranı çıkması beni sevindirdi ya :P Feridun kardeşliği bu işte yanlış anlama ama izmitin nersindensin?ben karamürseldeyim.
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

VALLA OLABİLİRDEE OLMAYABİLİRDE...ASLINDA NE YALAN SÖYLEYEYİM BİR ARA BENDE BÖYLE BİR ŞEYDEN ŞÜPHELENMİŞTİM AMA SONRA SAÇMA GELDİ..BİLEMEM YANİ..AMA İNŞ. HEP ARAMIZDADIR..ONU HİSSETMEK ANLATILMAZZZ..[/i]
ayse

Mesaj gönderen ayse »

bana da biraz uzak bi ihtimal gibi geliyo ama keske öyle olsa ve keske nickini gizlemese acık acık konussak.cok mu sey istedim yoksa? :shock:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

ayse yazdı:bana da biraz uzak bi ihtimal gibi geliyo ama keske öyle olsa ve keske nickini gizlemese acık acık konussak.cok mu sey istedim yoksa? :shock:
ben sana katılmıyorum eğer burdaysa nickini açıklamasın
burda değildir ya nerde burda olacak belki arasıra girip bi bakıyodur o kadar..
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ben de sanmıyorum ama haberdar olduğundan eminim ve zaman bulduğu zamanlarda bakıyordur diye tahmin ediyorum zaten aramızda olmasa da içimizdse aslında o sevgiler...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

emrepark yazdı:ben de sanmıyorum ama haberdar olduğundan eminim ve zaman bulduğu zamanlarda bakıyordur diye tahmin ediyorum zaten aramızda olmasa da içimizdse aslında o sevgiler...

Dostumsun emre...
Harikasın :wink:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Aramızda ya da değil kendisine kalmış bir şey bunun içinde sonsuz saygı duyarım.Bizden haberi olması bile mutlulık veriyor.Teşekkürler Emrah :P
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

bencede teşekkürler
kartalınaskı

selam

Mesaj gönderen kartalınaskı »

ben de bu siteye yeni üyeyim..dipnoisti arkadaşımızın dediği komplo teorisinden çok gerçeklik payı yüksek bir teori..çünkü fd gibi bir sanatçının insanların kendi hakkındaki düşüncelerini merak etmemesi olanaksız ki bu insan birde feridun düzağaçsa ..ha her zaman gelmiyor olabilir ..ama bu siteye takma adıyla katılıp hakkındaki olumlu veya olumsuz eleştirileri öğrenmek istemediği anlamına gelmez...siteyi çok sevdim ...

adminlerine çok teşekkür ederim..bizleri bir web çatısı altında topladıkları için ;)
Kilitli