Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD ARAMIZDA MI?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

arkadaşlar biraz üzüleceksiniz ama Feridun abiyle geçen ay ist da konuşmuştum ve sitelere girmiyorum dedi.
ne buraya nede başka bi siteye, ayrıca tanışmamızı da bi ara yazacağım...
Tuuchaa

Mesaj gönderen Tuuchaa »

Televizyon Makinası'nda da kendisi hakkında eksi sozlkte yazlan yorumlrdan brnı soylemstı..Bunu takp ettıgıne gore,diğer stelere de bakınıyordur bence...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hiç girmiyor değildir çünkü bjk ile ilgili forumlarla ilgilendiğini köşe yazılarında yazıyor bazen. :(
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

yazdıgını sanmıorum ama okudugundan eminim cunku radikaldeki bi yazısında bos zamanlarına internette kendi hafiyeligini yapan biri olarak... diye baslayan bi cumlesi wardı yani iciniz rahat olsun arkadslar okuodur kesinlikle...
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Arkadaşlar kafanızı yormayın ben koserde konuşmuştum.Ara sıra baktığını söylemişti.
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bence aramızda gibi geliyor bana...
patika17

Mesaj gönderen patika17 »

olabilir de olmayabilir de
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

Siteye üye olup forumlara katıldığını sanmam.Eğer öyle olsa zaten gizlemaz kendini.Çünkü bi müzik tartışma sitesinde rastlamıştım kendi kimliğiyle bikaç cevap vermiş foruma Feridun abi.
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bencede siteye üye olduğunu zannetmiyorum ama öyle bir şey olsaydı ve kendini gizlemeseydi bu bir harika olurdu..keşke aramızda olsaydı :cry:
soner_
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen soner_ »

Ben kesinlikle burda olduğunu ve okuduğunu düşünüyorum. Bi düşünsenize siz olsanız merak edip girip bakmaz mısınız hele site böyle içten bi siteyse... Siteye yazmıyodur sanırım çünkü eğer yazıyo olsa sürekli yazanlardan biri olurdu bence, onun için de çok fazla zaman ayırabilecek durumda değildir herhalde. Ama yine de kuşkulanmıyor değilim... ***Feridun Abicim buralardaysan Seni çok Seviyoruz...*** :lol: yani değilsen de seviyoruz tabi, yanlış anlama. :lol:
Bozcaada

bozcaadalı yazdı:Aramızda ya da değil kendisine kalmış bir şey bunun içinde sonsuz saygı duyarım.Bizden haberi olması bile mutlulık veriyor.Teşekkürler Emrah :P

Sözü bile edilemez arkadaşlar nolcak?
Ben de çok mutluyum bu konuda sizin gibi...
Bozcaada

Tekrar yineliyorum.
Feridun Abinin sitemizden haberi vardır.
Konserde özellikle konuştuk burrrcu da vardı sitemizden.
Belki yaza doğru bir sohbet bile gerçekleştirebiliriz. Site üzerinden
Öyle bir gönül borcumuz var Lavinya.Net'e dedi. Çanakkale'de.
Yazı iple çekiyorum...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

Bozcaada yazdı:Tekrar yineliyorum.
Yazı iple çekiyorum...
arkadaşlar çok üzgünüm,hele de feridun düzağaç ın bu siteden haberdar olup konserinde" beni ...........com siteden takip edebilirsiniz"(yine bi fd fanatk sitesi) demesi beni çok üzdü...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ecem yazdı:
Bozcaada yazdı:Tekrar yineliyorum.
Yazı iple çekiyorum...
arkadaşlar çok üzgünüm,hele de feridun düzağaç ın bu siteden haberdar olup konserinde" beni ...........com siteden takip edebilirsiniz"(yine bi fd fanatk sitesi) demesi beni çok üzdü...
farkda orada zaten dostum. biz bu zamana kadar kendisine "senin asıl olduğun böyle böyle bir site açtık duyuru yaparmısın" diye bir talebimiz 3 yıldır olmadı. bu yüzden :) hem neye üzülüyorsun ki bilen biliyor burayı geliyor zaten merak etme. google den bile kaldırdım komple şu an hiç yok gene bulunup geliniyor tavsiye sitelerden geliniyor vs. .
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

birde unutmadan arkadaşlar bu site sadece feridun düzağaç'a yönelik değil unutmayın bunu zaten hemen her bölümde belirtilmiştir: "Bu Site Fan Sitesi türünde ( Feridun Düzağaç ) ağırlıklı olup, Özdemir Asaf ın Lavinya şiirine istinaden yapılmıştır. " bunun da o da farkındadır yani :wink: AĞIRLIK LAVİNYA TEMASI ÜZERİNDEDİR BU BÖYLE BİLİNE ARKADAŞLAR...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli