Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd..diyorki ;yine kendimizi bişey zannedeceğiz...........

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

melissa ciddi misin ya nerede ve ne zaMAN?
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ya ben de geçenlerde onu söyleyecektim arkadaşlar..dışarda biyerlerde tanışalım diyecektim,ama dediğiniz gibi konser alanı bunun için süper bi fırsat..değerlendirelim bencede.. :lol: hepimiz oradayız dimi??
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

arkadaşlar 11şubat cumartesi 20:30
MEB ŞURA SALONU
hep birlikte orda görüşmek dileğiyle :wink:
zaman gelsin konuşur bi plan yaparız,merak etmeyin :wink:
nihan

Mesaj gönderen nihan »

tamamdır :wink:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

bu sefer daha çok alkışlayalım onu daha çok kendini bişey hatta bi çok şey sansın çünkü bunu hakediyo ve bişey daha dikkkatimi çekti aslında feridun konserlerde istek şarkılardan pek hoşlanmıyo anladığım kadarıyla konser albümündede bi çok kez alev alev istekleri duyuluyodu biz feridun hayranları için bence eksi bi durum bu çünkü gerçek dinleyicileri onun her şarkısını hemen hemen aynı düzeyde seviyo ve destekliyo tabiki ruhumuzda ayrı yere sahip olan şarkılarıda var ama bu seferlik bastıralım bunu
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

evet hatırlıyorum geçen seneki konserde sürekli alev alev diye bağıran bi kız vardı,feridun sonunda kıza sen cafeteryaya git bi kahve iç ben ona sıra gelince çağıırım seni demişti,lafı güzel yapıştırmıştı :lol:
nihan

Mesaj gönderen nihan »

evet bende hatırlıyorum lafı çok güzel yapıştırdı kibarca ve zekice.... :wink:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

fdselinfd yazdı:bu sefer daha çok alkışlayalım onu daha çok kendini bişey hatta bi çok şey sansın çünkü bunu hakediyo ve bişey daha dikkkatimi çekti aslında feridun konserlerde istek şarkılardan pek hoşlanmıyo anladığım kadarıyla konser albümündede bi çok kez alev alev istekleri duyuluyodu biz feridun hayranları için bence eksi bi durum bu çünkü gerçek dinleyicileri onun her şarkısını hemen hemen aynı düzeyde seviyo ve destekliyo tabiki ruhumuzda ayrı yere sahip olan şarkılarıda var ama bu seferlik bastıralım bunu
aynen katılıyorum. :lol:
evet...özellikle üniversite bahar şenliği konserinde aynı olaya şahit oldum..içkinin de tesiriyle bütün konser boyunca yanımdaki bayan ALEV ALEV diye bağırdı.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Sanırım o bayan yine vardı yeni melekteki gala konserinde bu sefer konser bitimine kadar sevgili öyküler diye bağırdı çok sinir oldum dövücektim nerdeyse ya böle bi hayranı olamaz bence :evil:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

bence fazla kızmaman gerekir. çünkü; o yine sevgili öyküler diye bağırmış.biraz da o bayana hak veriyorum çünkü eski şarkılarını konserlerinde çok ihmal ediyor.Belki de fd ye bir mesaj vermek istemiştir.bakalım bu yeni albümle birlikte konserlerinde biraz olsun eski şarkılarına da yer verecek mi? :lol: