Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd..diyorki ;yine kendimizi bişey zannedeceğiz...........

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
okkessahin

Mesaj gönderen okkessahin »

:) çook sevindim buna........[/b]
nihan

Mesaj gönderen nihan »

evet bunu ankara konserinde de söylemişti salondan öyle büyük bi alkış kopmuştuki :D işte budur bnce hem mütevazi, hem sanatçı kimliğinin yanında eğitimide var, hemde mükemmel bi insan onu sevenlerle içiçe(her ne kadar konser öncesi beraber fotoğraf çektrmek istediğimde konserden sonra demiş olsa ve konserden sonrada bizi içeri almamş olsalarda :arrow: gerçi bunun bi sebebi wardı hastaydı o gün :( )YİNEDE ONU ÇOOOK SEVİORUUUMMM....... :lol:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

26şubat sanatolia konserinden bahsediyosun sanırım?
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

son dönemde konserlerinin sonunda söylediği bir cümle "teşekkürler, bu akşam da sayenizde kendimizi birşey zannettik." ne kadar içten, samimi olduğunun bir göstergesi..
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

ya aslında bu tip sözler her sanatçıda aynı anlamda kullanılmıyo.yani çok samimi olmayan sanatçı tanıyoruz ki içlerinden gelmeyen sözcükleri yağcılık için söylüyolar.ama fd başka.onun içinden geldiğini nasıl oluyosa oluyo ve hissediyosun.zaten fd nin öyle şeylere ihtiyacı yok.ve yapmaz da eminim.ya anlatamıyorum ki duygularımı.buraya kaç cümle yazıp sildim bi bilseniz... :!:
nihan

Mesaj gönderen nihan »

melissa__ yazdı:26şubat sanatolia konserinden bahsediyosun sanırım?
evetttt sende mi ordaydın???
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

ben de Trt de gösterilen Yedikule Hisarı konseri sonunda duymuştum ve çok hoşuma gitti..zaten çok mütevazi bir sanatçı fERİDUN..Özellikle konserlerinde kendi ile ilgili bişeyler söylerken sanatçı değil şarkıcı olduğunu söylüyor..ama tv deki yeni yetme şarkıcı bozuntuları hiç çekinmeden ben sanatçıyım diyebiliyorlar...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

nihan yazdı:
,,

tabiki :D kaçırır mıyım?
çağ hastanesinin önünden her geçişimde semra hemşireye bi ton selam söylüyorum zaten içimden :lol:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

melissa__ yazdı:
nihan yazdı:
,,

çağ hastanesinin önünden her geçişimde semra hemşireye bi ton selam söylüyorum zaten içimden :lol:
ben de ordaydıım :lol: ve mellissa aynen bende aynı duyguları yaşıyorum o hastanenin önünden geçerken..ama ne güzel konserdi,bu olayları ne güzel aktarmıştı bizlere.. çook güzeldi,çook...
nihan

Mesaj gönderen nihan »

melissa__ yazdı:
nihan yazdı:
,,

walla yaaa aynen o günü buldu hayatmda ilk kez fd nin konserine gittim ve bi kaset bile imzalatamadn geri döndüm ama olsun o konseri en önden bağıra çağıra sesim kısılıncaya kadar izlemek herşeye değerdi :P
nihan

Mesaj gönderen nihan »

ya arkadaşlar orada sizinle tanışmş olabilir miyiz orda büyük küçük bi çok insanla tanışmıştkta????
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

aslında fd konserleri bizim için bi tanışma noktasıda olabilir arkadaşlar lavinya.net üyeleri ne dersiniz ayrıca feridun düzağaç adına da bi hoşluk olabilir katılan katılmayan olabilir düşünceme bi süredir aklımda paylaşmak istedim :?:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

aynı şehirde olanlar için neden olmasın ki?mesela önümüzde bi 11şubat konseri var ve çoğumuz orda olcak???
nihan

Mesaj gönderen nihan »

nerde alla alla bn nie bilmiorumkiii? :shock: inşallah sanatoliadadır yine...evet bncede katılıyorm konserler aynı şehirde olanlar için bir buluşma noktası olabilir :lol:
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

arkadaşlar sözlerinize katılıyorum ve bir şey eklemek istıiyorum.konserlerde dikkat edin o sözlerin dışında her şarkıdan sonra orkestraya dönüyor onları alkışlıyor daha sonrada seyircileri alkışlıyor ve o yüzündeki sıcak tebessüm hiç gitmiyor o an.ben onun kadar samimi ve mütevazı bir SANATÇI görmedim gerçekten.İYİKİ VARSIN FERİDUN ABİ.SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZZZZ........ :lol: