Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd gibisi yok!!!!

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

Bana bazı arkadaşlarım sen Fd yle kırdın kafanı diyorlar.Ben de onlara gülüp geçiyorum ve onları müzik zevki olmayan kişiler olarak görüyorum..Bu heriflere ne verirsen onu dinlerler...Gökhan Özen'den tut da davut Güloğlu'na kadar..Çünkü bu adamlar biraz anlaşılması zor , kafa yormak isteyen şarkıları sevmezler ve medyatik olmayan adamları da pek dinlemezler.Bunları Allah kırtarsın ne diyeyim başka?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

herkes hüzünlü derin parçalar dinlemek zorunda değil ayrılık hüzün platonizm vs yaşayanlar feridun düzağaç ve benzeri dinliyorlar. Yani onlarında bu tür müzikleri dinlemiyorlar diye yargılamak haksızlık bence.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
burcufd

Mesaj gönderen burcufd »

Haklısın bencede FD gibisi yok Ben hergün şarkılarını dinlememe rağmen hiç sıkılmadım sıkılacak gibide görünmüyorum O şarkı sözleriyle kişiliğiyle bambaşka biri...
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

iki hafta oldu galiba duman konserine gittim.duman fanları alınmasn bende dinlerim ama ne bileym konserin biran önce bitmesni bekledm.sıkılmadm ama asla feridun konserlerinde aldıım zevki almadm.feridun cok farklı yaa.yaptıım bi kıyaslama degil ama gercekten feridun dinlerken dinleniyo insan
canbaz

Mesaj gönderen canbaz »

:P ya Feridun Düzağaç aşmış olayı,aşk konusunda bir numara,bir insan duyguları ancak bu kadar güzel dile getirir,saygıyla önünde eğiliyorum. :lol:
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

kıyaslamanız hata derim size
bu hatadan çabuk dönün evinize

fd nin tek rakibi fd
ve fd yi dinlerken bile fd dinlemek istiyorum
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

arkadaşlar kim ne derse desin şarkılar fd'nin çocukluğundan kalan masum oyunları...
tüm saflığıyla bize o oyunları sunuyor...
bu nedenle bu kadar tatlı...
ve acıyı da veriyor...
yitip giden sevginin acısının çığlığı hissedilebiliyor her an şarkılarında...
ve hiç yaşamadığın bir duygu düşüyor içine...taa derinlere...
AŞK!!!
yokluğunu hissediyorsun her an şu ana kadar çekip de hiç farkedemediğim sızının...
acılarını dindirmek istiyor fd...farkında mısın?
bir yandan da o yaraları kapatıyor...
onun hisleri yansımalardan ve gölgelerden çok uzak...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yaaa ben annemi babamı özlemiyorum seni özlediğim kadar...
Bu kış çok görüşemedikte...
Çok özledim abi yaaa nerdesin????
Dön artık bize sana ihtiyacımız var...
Umarım yeni yıl umutların,biricik kızın,ve tüm sevdiklerin için harika bir yıl olur...
Kendine çok dikkat et,yanımızda olmasanda iyi olduğunu biliyoruz.
Bizim için kendine dikkat et Feridun Abi...
Senin gibisi yok......!!!!!
Tüm Feridun Düzağaç Aşıklarının yeni yılını kutluyorum...
İyi ki varsınız arkadaşlar
Yeni yılın hepimiz için mutlu huzurlu sağlıklı başarılı ve de "Feridun Düzağaç" lı geçmesini diliyorum...
İÇİME SAKLAN HEP ORDA KAL...
Mutlu yıllar Lavinya.Net Ailesi... :P
askixiri
Üye
Üye
İsim: Kürşat

Mesaj gönderen askixiri »

herşeyıyle fd vazgecilmez bir sanatcı...
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Onun gibisi yok gerçekten,hayattaki her şeyi şarkılarıyla bize rahatça anlatıyor.Her dinleyişimde şarkılarında kendimi buluyorum.Başka kaç şarkıcı var duygularını bu kadar güzel anlatan.Yeni albümü de artık bir wazgeçilmezimiz olacak ne güzel bir şey ya.FD'm bitanesin inan...
selin

Mesaj gönderen selin »

bn ztn fd hastasym 6 sene once tanıdm onu va hala bıkmadan dinliyom
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ben belki geç kaldım,onu tam anlamıyla 3 yıldır dinliyorum..evde her ne kadar sıkılıp, kapattırsalar da,bunu müzik zevklerinin feridunu anlamaya yetmemesine bağlıyorum.. onu anlamak zordur,hissetmek daha zordur!
DiLoS
Üye
Üye

Mesaj gönderen DiLoS »

feridun gibisi yoook :!:

aşkı , yaşadıklarını yada yaşayamadıklarını onun gibi güzel anlatabilen kimse yok.
O HER ZMN EN İYİ!!!
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

banada f.d çalarken müzik setini kapattırsalarda hatta dahada ileri gidip cd leri saklayıp
bütün gece ateşler içinde yanmama sepep olsalarda(cd leri bulamayınca ateşim yükselmişti) feridun u sevmeme ENGEL OLAMAYACAKLAR ÇÜNKÜ FERİDUN DÜZAĞAÇ A DEĞER...... :!: ah aaaah elbet bir gün onlar da beni anlarlar.....
nihan

Mesaj gönderen nihan »

fd tabikide farklı onun tek rakibi kendisi yani bu da demek oluyorki birbirinden güzel şarkılar üretmek için sadece kendisiyle yarışıyor o bitaneeeeee...... :D