Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd gibisi yok!!!!

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ebruli

fd gibisi yok!!!!

Mesaj gönderen ebruli »

arkadaslar manganin ve nev in kasetlerini aldim ve gercekten cok super her ikiside.manga cook acaip ve hos olmus.ama farkettigim bir sey vardi fd gibisi yok.fdnin kasetini sabah aksam hic bikmadan dinleyebilirim.fd yi cooook seviyorum :D
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

MRB GEÇENLERDE BENDE NEV İN KASETİNİ ALDIM GÜZEL AMA FERİDUN ABİMİZ GİBİ DEYİL ONUN YERİ BENCE ZİRVENİN EN YÜKSEK YERLERİDİR . HERGÜN DİNLEMEKTEN BIKILMAYAN BİR SANATCI OLMAK HER SANATCININ HAKKI DEYİL ÖNCE KENDİNİ SEVDİRKİ SENİ DİNLEYEN DEYİL DİNLEMEYENLER SENİ DİNLEMEYE BAŞLASIN BENCE FD BUNU BAŞARMIŞ KALİTELİ SANATCILARDAN BİRİDİR :D
fnoktagnokta

Mesaj gönderen fnoktagnokta »

arkadaşlar gerçekten öyle. hatta bunu size şöyle ispatlayabilirim. ben türk sanat müziği icra etmeye çalışırım. benim müzik zevkim budur ancak f.d ve onun şarkıları farklı bir yerimde yatar kalbimin. çünkü o gerçekten farklı. buna bütün kalbimle inanıyorum.
tarikbolat

YOK YOK YOK YOK .....FD ...FD .....FD BANA YETER FAZLASI VAR EKSİYİ YOK
gölge

:)

Mesaj gönderen gölge »

TABİ YA F.D NİN YERİ APAYRI DİĞERLERİ Bİ YERDE F.D Bİ YERDE BENİM İÇİN TÜM ŞARKILARINDA KENDİMİ BULUYORUM
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

herkese selam

Mesaj gönderen hseven359 »

Ben Fd yi tanımadan önce sarkıcıyı dinlerdim.Fakat Fd yi tanıdıktan sonra çok az sanatçıyı dinler oldum...Dinledei,,iğim kişiler de zaten Fd nin örnek aldığı kişiler..Ezginin Günlüğü ..Mfö gibi......
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

fd'nin üstüne kimseyi tanımam..acılarım sanki onunda acıları gibi bütün şarkılarında beni anlatmışş,hepsi birbirinden güzel..
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

güzel olan herşey feridun düzağaçla daha da güzel
FederaL

Mesaj gönderen FederaL »

FD den baskasi olamaz tabe dilinden abimin bal ak1yor bal
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

fd farklı
tarikbolat

fedaral tabi ağzından bal akacak bi sor bakem abimim nereli nerelimi fedaral dostum tabiki bu toprakların insanı ^^ADANALI^^ aseleti yeter abimim söylüyor şimdide lavinyayı helal olsun abi söyle beni kendim den alıver götür uzak diyarlara :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

FD coooooooooooooooooooooooook farklı
leon15

Mesaj gönderen leon15 »

birsürü cd im var.hepsi güzel ama bi zaman sonra sıkıyo..
işte fd böyle değil..sabah akşam ,gece gündüz, yaz kış sıkmıyo.
o çok ayrı çok farklı..onun gibisi yok!!! :D
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

allahım benle aynı fikirde olan insanların arasında olmak ne güzel bişi....bende umutsuz bi vaka sanıyodum kendimi.....
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

hayal yazdı:FD coooooooooooooooooooooooook farklı
bende onu diyorum