Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD konserlerindeki şarkılar

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
electro
Yeni Üye
Yeni Üye

FD konserlerindeki şarkılar

Mesaj gönderen electro »

Arkadaşlar ben 4 FD konseri gördüm ve şunu fark ettim FD 4 konserde de hemen hemen aynı şarkıları söyledi.Hatta kendisinin de son balans konserinde bazı şarkılarda söylediği söz vardı : "Şimdi söylerken eğlenirmiş gibi yaptığınız şarkılardan söyleyeceğim." O da galiba genel dinleyiciye hitap etmek için bilindik şarkıları seslendirmek istiyor. Ama ben konserlerde o eski şarkılardan da istiyorum.Çok nadir söylüyor onları mesela
evimin bir odası---aynı---yanında---son yaprağıydı güzün---gölge--ELAAAAA!!!!---biterken herşey--adı sevda--YALAN---yalnızlığım sana emanet
gibi..... Her konserde değişmez şarkılar varken bunlardan en fazla iki tanesini söylüyor.Bense her konsere bu şarkıları duymak için gidiyorum..Sizce haksızlık mı yapıyorum..Benim iki çözümüm var
1. LAVİNYA,BOŞ DERS ŞARKISI,FD,RÜZGAR,BENİ UNUTMA,DEPRESYONDAYIM gibi fix şarkıları azaltmak (tamam bunlarda çok güzel ama her konserde söylenince diğerleri aranıyor!!)
2.konseri uaztmak pahasına bunlara da yer vermek siz ne düşünüyosunuz?
yaskaman

Re: FD konserlerindeki şarkılar

Mesaj gönderen yaskaman »

sanırım bizi ezen şarkılar olduklarını düşünüyor gölge gibi, evimin bir odası gibileri.. galiba o türde çok şarkı söylerse sıkılacağımızı sanıyor.. oysa biz alışkınız onlarla ölmeye..
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

yaskaman yazdı:sanırım bizi ezen şarkılar olduklarını düşünüyor gölge gibi, evimin bir odası gibileri.. galiba o türde çok şarkı söylerse sıkılacağımızı sanıyor.. oysa biz alışkınız onlarla ölmeye..
evet ölüp ölüp dirilmeye...
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Kesinlikle katılayorum.Bencede diğer şarkılarınada yer vermeli. Biz onun her şarkısını çok seviyoruz.Onun her şarkısına bağıra bağıra eşlik ederiz. Örneğin;
Ela, Buralar soğuk, Biterken herşey ve daha niceleri...
Umarım sonraki konserlerinde bu şarkılarıda dinleriz. :)