fd'nin izmir konseri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
destina7
Üye
Üye
Mesajlar: 104
Kayıt: Salı, Mayıs 24, 2005 18:28
İsim: a

Re: fd'nin izmir konseri

Mesaj gönderen destina7 »

Feridun Düzağaç yine geliyor. 9 mart'da Bornova'da ooze venue festte sahne alacak 19:00'da kapılar açılıyor gece 4e kadar program.O gün programda yüksek sadakat ve ihtiyaç molasıda olduğu için tam olarak kaçta sahneye çıkar bilemem. Daha önce yazıldımı bu sitede bilimiyorum ama bende bir söyleyeyim dedim benim gideceğim kesin değil ama buluşma falan ayarlanabilirse lavinya.net olarak orda bulunmak güzel olur.
Aphrael
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 17
Kayıt: Salı, Ocak 30, 2007 19:33
İsim: selvi
Konum: İzmir

Re: fd'nin izmir konseri

Mesaj gönderen Aphrael »

Konser muhteşemdi.. İhtiyaç molasını ilk defa dinlememe rağmen çok sevdim, Yüksek sadakat'e söylecek laf yok zaten muhteşemdiler yine.. Feridun Abi'ye gelirsek zaten söylemeye gerek yok, süperdi. Her zamanki gibi yaşayarak söyledi şarkıları bizde son ses eşlik ettik, hatta sahneden inmek istemiyor gibi br hali vardı :D Ela'yı söylemedi ama aklıma gelen diğer şarkıların hepsini söyledi. Kitle de çok iyiydi en önde hiç sıkışmadan dinledik konseri, zaten mekan muhteşem arkadaşlar kesinlikle orada olacak konserler kaçırılmamalı. Tam bir konser salonu, ferah yüksek tavanlı ve havalandırması iyi. Bir tek arada püsküren dumanlar da olmasaydı.. Zaten Feridun abi de dayanamyıp "bu dumanı püskürten arkadaş, püskürtme lütfen" dedi de bizde rahat ettik.:) Kısacası fuardaki minik konserden sonra bu ilaç gibi geldi hemde arka arkaya çok güsel müzik ziyafetlerini Feridun Abi'yle noktalamak gecenin en güzel kısmıydı :)
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
Mesajlar: 1394
Kayıt: Pazar, Ekim 17, 2004 12:43
İsim: Emrah
Konum: İstanbul

Re: fd'nin izmir konseri

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ne güzeLmiş. Sevindik adınıza...
yaskaman

Re: fd'nin izmir konseri

Mesaj gönderen yaskaman »

umarım Feridun Düzağaç ve İhtiyaç Molası'nı aynı konserde izleme şansına bir gün ben de erişirim. :(

kıskandım vallahi :roll: