Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd nin konuk oldugu programlar

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

fd nin konuk oldugu programlar

Mesaj gönderen buralarsoguk »

arkadaslar lutfen f.d hanki programlara konuk olursa suraya yazin cok sevinirim cun onu hic bir programda gormemisim :cry:
gölge

offffffffff

Mesaj gönderen gölge »

sana bi ikide olsa program yazmayı çok isterim ama ferimiz öle her programa katılmıo biliosundur heralde ahhhhhhhh keşke bi yere çııksada özlem gidersek en azından filmi bir an önce vizyona girse
ultrAs21

Mesaj gönderen ultrAs21 »

konserden bi gün önce cıktı NTV de. kısa bi soylesi oldu. Uzunuzun Feridun Düzağaç albümünden ve Yeni Melek konserinden bahsetti. konser sonrası da kendi katılmasada yine NTV de yer aldı. konser den bahsedildi. detaylar anlatıldı görüntüler güzeldi.
nova

Mesaj gönderen nova »

yeni bir program değil ama sizi mutlu edeceğine eminim,beni etmişti..
sabah 05:30 da cine 5 te(şifresiz) "başka yerde yok" programının banttan küçük bir kesitini veriyorlar. "fd" yi canlı performans söylüyor ve bu durum her sabah tekrarlanıyor.. :)
tam olarak 05:50 de çıkıyor ama siz garantiye alıp 05:30 ta tv nin başına geçin..
eylemlerim sürecektir..
:)

gecenin bitip günün aydınlanması kadar güzel bir duygu..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

lanet olsun ki cine 5 bizde yok
sonsuz

Mesaj gönderen sonsuz »

Geçen hafta salı günü trt2 de yedikule hisar konserini yayınladılar
melissa__

biliyorum ama gecenin 1inde yayınladıkları için yarısını anca izleyebildim....
sonsuz

Mesaj gönderen sonsuz »

gecenin birinde bitmek üzereydi konser saat on bir buçukta yayınlanmaya başlandı
melissa__

bilemiyorum valla ben ertesi gün erken kalkmak zorunda olduğum için yatmıştım,abim aradı haber verdi*bende hemen açtım televizyonu yeni başlamıştı?saat 1 i geçerken de ben sızmışım zaten....
nova

Mesaj gönderen nova »

bende son yarım saatini izleyebildim malesef..
arkadaşlar trt ye maıl atalım tekrar yayınlasınlar..

pasif kalırsanız hiç bir istediğiniz olmaz, sizin için durumu kolaylaştırıp adresi buldum,
[email protected] (programlarla ilgili eleştiri ve öneriler)
web sitesine girmenize gerek yok, adres budur.
şimdi maılınızi açıp" lütfen tekrar yayınlarmısınız "tarzında birşeyler yazıyorsunuz ok
hadi ama ne duruyorsunuz daha !
:)
melissa__

nova süpersin!gerçekten ne duruyoruz?ama bakın lütfen herkes katılsın?
nova

Mesaj gönderen nova »

"günse" den aldığım bilgiye göre tekrar yayınlayacaklarmış ama tarihi belli değil..
bakın , insan isteyip bir adım attığında nasıl ulaşıyor..
pasif kalmayın..
:arrow:

.......................
ayrıca banada yanıt geldi, garantiye almak için lütfen maıl atın..
buralarsoguk

evet o konseri yayinlayanda burada sabah iki idi ve ben sabah 3 , 3:30 kadar izledim bana fark etmez ne olursa olsun izlemesem olmaz cok muthisdi ilk defa canli performansini gordum muthisti guzeldi harikaydi daha ne soyleyecegimi bilmiyorum o gun yuxexsesde yani dun fd ile canli baglanti kuracaktilar ama hatlar karisti ve baglanti olmadi sonra guven abi dediki fd yi belki cagirdik istodyoa neden olmasin ki ama bir anda dedi belki sonra unuttu diyorum ama biz mail gonderib istersek kesinlikle cagirir benki gonderecem umarim sizde gondserersiniz
[email protected]
birde lutfen programlari izledikten sonra soylemeyin cun hic bir ise yaramayacakki daha once soyleyin bende izleyim
buralarsoguk

iki hafta sonra murat y.y konuk olacak yuxexsese bak su mailleri gonderip isterseniz istekler uzerine cagirir cun ki konuklarin cogunu boyle cagiriyor ya allah askina benim icin su mailleri gonderin ya
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

valla benim gönlüm rahat artık.çünkü yüxexese de trtye de mail attım.her ne kadar ben uykulu uykulu sonuna kadar direnerek izlemiş olsam da yeniden izlemek isterim ve izlemeyen arkadaşlarımın da izlemesini isterim.çünkü o konsere de gittiğimden biliyorum dolunaylı bi gecede çok güzel bi konserdi.