Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD-Ögrenci indirimi 1993

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kilitli
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

FD-Ögrenci indirimi 1993

Mesaj gönderen mk15 »

FD-Ögrenci indirimi 1993 arkadaslar ben bu albümü dinledim cok ciddiyim super bisey :D ilgili konu acmıstım ama bazı sorunlar vardı ondan yayınlanmadı sanırım supar bisey umarım yayınlanır bu mesaj
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben o albümü çok aradım arattım fakat bulamadım sonunda mp3 olarak indirmek zorunda kaldım lütfen kızmayın arkadaşlar :oops: bencede çok güzel bir albüm.ilk dinlediğim zamanlar biraz garip gelmişti ama alıştım son derece güzel ayrıca lavinya nın tınıca yorumu da diğeri kadar hoş
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

ben de hiç bir yerde bulamadım :cry:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

arkadaşlar daha önceleri de yazdım bunu, forumumuz sadece açılan sayfada yazılan başlıklardan ibaret değil. sayfanın en altında sağda sayfa numaraları yazmakta. feridun düzağaç panosunda da 5 kocaman sayfa başlığımız var ve grup tını başlığı da ikinci sayfada!!!

about363.html
Kilitli