Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD ve Başka sanatçıların şarkıları

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

FD ve Başka sanatçıların şarkıları

Mesaj gönderen hseven359 »

Arkadaşlar bence Feridun başkalarının şarkılarını söyleyip bi aklbümde toplasa çok güzel olmaz mı?
Çünkü,Mfö 'nün ,Erkin Koray'ın ,Ezginin Günlüğü'nün , Bulıtsuzluk Özlemi'nin şarkılarını çok güzel söylüyor?
Sizce böyle albüm çıkarsa hangi şarkılar olmalı?
Bence ;
1:MFÖ- Sakın Gelme
2:Erkin Koray : Estarabim
3:Bulutsuzluk Özlemi :Sözlerimi Geri Alamam
4:Fikret Kızılok : Gönül
5:Ezginin Günlüğü : Ebruli
6:Bülent Ortaçgil : Sensiz olmaz..
7:Düş Sokağı Sakinleri : Hüzün Kovan Kuşu
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

Bence böyle bir albüme gerek yok,
ben albüme FD albümü demem, içinde FD besteleri olmadıkça...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

katılıyorum,zaten kendisi konserlerinde yeterli sayıda farklı sanatçılardan şarkılar yorumluyo,bahsettiğin şekilde bir albüm onu yansıtabilir mi? h a y ı r
buram buram feridun kokan derin anlamlar yüklü minik detaylarda gizli şarkılar değil midir zaten feridunu feridun yapan??
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

bence de feridun tamam kendinden bişeyler katıyo olabilir ama kendi sözlerindeki anlamlar olmadıktan sonra neyapayım...
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

feridun duzagaci sevdigim nedenlerden birisi uretici olmasi yoksa basklari gibi ondan bundan sarki alsaydi sevecegimi sanmiyorum bir sanatci icin en onemlisi bu
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

evet bencede gereksiz bu tarz biişi.zaten yapmazda..

ben onun şarkılarını daha ayrı bir safa koyuyorum bu yüzden hiç kimsenin şarkıları(o söylese bile) onun ve şarkılarının yerini tutmaz. :)
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

arkadaşlar söylemek istediğim yanlış anlaşılıyor galiba...Ben de tabii ki yeni albüm yapmasını kendi şarkılarını yapmasını istiyorum fakat arada da uzun uzun fd albümü gibi konserde söylediği yada sevdiği şarkılardan oluşan bişey de yapmasını istiyorum..Çünkü,çok güzel söylüyor o şarkıları da..Çünkü Fd komserlerine gitme imkanımız kırk yılda bir oluyor.Mesela ben uzun uzun Fd albümündeki rüzgar şarkısını doyasıya dinleyebiliyorum artık..
leon15

Mesaj gönderen leon15 »

bence hiç güzel olmaz! her kadar güzel söylesede onun kendi besteleri olmadıktan sonra ben ona "fd" albümü demem.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

bencede böyle birşeye hiç gerek yok.zaten herşeyden önce feridun'un böyle kusursuz besteleri olmasaydı bu kadar insan(yani biz) oturup saatlerce feridun'dan ve onun şarkılarından konuşur muyduk? konserlerinde yeterince başka şarkıları söylüyor izim istediğimiz onun şarkılarının farklı tadı..
cimbomlu_55

Mesaj gönderen cimbomlu_55 »

bencede iyi olur
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

İyi de bunu Feridun yaparsa diğerleri ne yapmasın.Feridun'un şarkılarını başkaları söylese biz yine aynı tepkiyi verebilecek miyiz.O eşsiz şarkıları başkalarının ağızlarından duyduğumuzda nasıl oluruz?Olayı bir de böyle yorumlamak gerekiyor.Yani en azından ben Feridun'un şarkılarının başkaları tarafından söylenmesini istemem ve onun da böyle birşey yapmasına gerek yok diye düşünüourum...
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

çok ilerde feridun düzağaç'ın kıskandığı şarkılar die bi albüm yapabilirim demişti bi keresinde....bence bi mahsuru yok bunun...zaten ezginin günlüğünden mazhar alanson'da erkin koraydan falan söler...bence arşivimizde olsa fena olmas...efet büyük bi eksiklik deil ama olsa fena olmas yani..
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bence,diger sarki sözü yazanlar f.d. yi kiskansinlar!BİR ESİ YOK BENCE!ONLAR Bİ TANE SARKİYLA KISKANDIRIRLARKEN F.D.BUTUN SARKİLARİYLA KISKANDIRIYOR ve hayran bırakıyor,f.d dinleyipte sevmicek bi insan olamaz gibi geliyor
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaslar gecenlerde bi muzik markette,haluk leventin bi kaseti ni gordum www.leyla.com bu sarkıyı dinleyen varmi?f.d. yazmis yanilmiyosam
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ben de biliyorm o şarkıyı sözler feridun abinin de müzikten haberim yok zaten albümün kapağında da haluk leventin arkasında feridun abiyi rahatlıkla görebilirsin