Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd ye ulaşalımm

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşlar sakin ya,fikrimi saklamak gibi bi niyetim yok!hatta hemen paylaşıyım diyorum ama gerçekleşme şansı çok yok gibi bişey?eğer hala dinlemek istiyosanız ben seve seve anlatırım....
tuğba

fd ye ulaşalım

Mesaj gönderen tuğba »

bence hemen paylaş.denemekten zarar gelmez. :lol:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

melissa lütfen ,hadi anlat :wink:
:D
melissa__

geniş kapsamlı bi organizasyonla konsere gelmek isteyenler istanbulda buluşur,ama birbirinden ayrılmamak üzere tabiki?hani konaklama falan hepsi birlikte olcak?sonra feridunla konuşularak hani "biz bi lavinya.net üyeleriyiz ve senle kısa olsa tanışmak istiyoruz" diye küçük de olsa bi görüşme ayarlanılabilir?bizi geri çevirceğini hiç sanmıyorum çünkü bildiğim kadarıyla tek fan klubü biziz artık?ve hiçbirimiz alelade insanlar değiliz....ama zor bi fikir?
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

melissa cok güzel fikirde beni yıktın şimdi.. :cry:
suaralar evden dışarı cıkamıyorum işte sadece internet hayatla aramdaki bağ,hadi ben gelmek istesem kaytarsam annemler beni asla va asla göndermezler,organizasyon falan hiç sanmam :cry:
yinede uygulanabilr boyuta gelirse elşmden geleni yaparım,belki evden kaçar gelirim :D
:wink:
melissa__

sakııınn?kaçma :) dedim ya,böyle bi organizasyonu hadi biz ayarladık diyelim?senin gibi orda olması lazım gelen arkadaşlar muhtemelen yaş nedeniyle engellenir?bahsettiğim zorluk buydu işte??ama olsa ne muhteşem bi paylaşım olur du die düşünmeden edemiyorum ben??
derya

Mesaj gönderen derya »

evet madem herkes birşeyler yapma taraftarı,artık FD ye ulaşılabilirmi sorusunun cevabını bulmuş olduk...
herkes bildiklerini yazarsa bu iş kısa sürede biter...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

hakikaten olsa cok müthiş olurdu melissa fdyi yakından görmek birde,seni tanımayı isterdim :wink:
derya

Mesaj gönderen derya »

melissa fikrin gerçekten güzel...konser tarihlerine bakabilen ve ben takibedebilirim diyen birisi bize gerekli bilgiyi verirse buluşuruz ve kesinlikle gerçekleşmeyecek bir olay değil...hepimiz hem birbirimize hem de kendimize guvenmeliyiz...
önce konser tarihlerini ele geçirelim...kim yapar bu işi...
melissa__

beğendiğiniz için gerçekten çok mutlu oldumm!!!takip için ben elimden geleni yaparım ama tek güvenceniz ben olmiyim?çünkü bazen gerekli özeni gösteremeyebilirim zaman sıkıntısı açısından??birileri de bana yardım etsin??
buarada kumralada bende çok isterim bunu?ne güzel olur düşünsenize,hepimiz biraradayıs be bu birlikteliğimizin somut delili olurdu??inşallah....
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

FD ye ulaşmak için çaba gerektiğini hatırlatan Derya arkdaşımıza teşekkürler.
Fikir fena değil ben şu an Sivastayım ama konser için gel desenizde gelirim.
iş istanbuldaki arkadaşlarımıza düşüyor aslında.Çaba gösterirlerse biz de kendimize düşen görevi hallederiz.
Böylece birbirimizi yakından görüp bu hayal dünyasının penceresinden gerçek dünyaya bakmış oluruz.
melissa__

şöyle yapalım,ben ankara daki konser programını takip ediyim?başka biri de istanbulu takip etsin?geçen yıl buraya da baya geldi çünkü?ama burdakilerin hepsi duymuşsunuzdur belki saklıkent te yapılıyo?ve 18yaş sınır var arkadaşlar??
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

tamam sen ankaraya bak.yaş sınırı önemli diil.
yası ufak olanlarda gelmezler.
biz yine de coğunluğu sağlarız
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

:shock:
:cry: niyei öyle bir sınır varki,anlamadım? sarkılar sadece 18 yaş üzeri için midir?
!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ondan değil mekanın yaş sınırlaması var.