Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd ye ulaşalımm

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

mekan bi sürü bardan oluşan büyük bi yer ve kesinlikle 18 altı alınmıyo!ben geçen yıl bilet bile alamadım mesela??kontroller baya sık yapılıyo,başlarının sıkıntıya girmesini istemiyolar!şu küçükleri hemen ayıklamayalım ya,bakalım mümkün olursa başka mekanları araştıralım ilkin?
tuğba

fd ye ulaşalım

Mesaj gönderen tuğba »

ya bi dakkaya belki bizde gelmek istiyoruz. o zaman bu yaş sınırlamasını sitenin kayıtlarınada koyalım bari.arkadaşlar lütfen ya yaşımız tutmuyo diye biz niye bu çalışmalardan mahrum kalalım? :cry:
ben istemedim ki geç doğmak
lütfen herkesin katılabileceği(yaş sınırı olmaksızın) bişi olsa olmaz mı?
ama siz onu yapabilirseniz bizden de selam söyleyin artık
eh bizimde bi yardımımız olabilecekse çekin meyin yazın(lütfen yaşımı önemsemeyiniz) :oops:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Kimse canını sıkmasın biz gidelimde yaş sınırından dolayı bizim içeri almasınlar veya görüşme yaptırmayacaklar her kesten önce buna Feridun Düzağaç izin vermez Yaş sınırını kimse kafasına takmasın
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

kafayı sıyırcam yaw biliomusunuz fd ile yakından tanışmak fırsatını sırf ist da oturmuyorum diye kaçırıyorum (burda bahsedilen anlamda diil onu tanıyan insanlar arayıcılığla)
bide şimdiki malum konu bu iki oldu
bekleyin iki sene sonra orayı kazanıcam
siz gidin anlatırsınız dimi
benim yerime bikez öpün bi defasında öperken sakalları batmıştı ama ossun
melissa__

arkadaşlar sakin olun ne dedim,ilk etapta diğer mekanları araştırırız!ama yine ankara da saklıkentte olursa inanın yapılacak bişi yok!çünkü,orası dediğim gibi bi sürü bardan oluşan büyük bi yer?ve orası için 14 yaş biraz altta?size ne diyorum,geçen yıl ben dosttan bilet almaya gittim kız bana 18 altıyım die bilet satamayacağını,çünkü içeri alınmayacağımı söyledi?
siz sıkmayın canınızı elimizden ne geliyosa yaparıss?sizi dışlicak halimiz yok ya!
melissa__

arkadaşlar ne o pes mi ettik?
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

melissa hani dedinya sen bazı hayaller gercekleşmeden kalır diye,buda öyle bişey sanırım...benim bu gibi bi organizasyona katılmam cok uzak bir ihtimal,anca subat tatili,bayram tatiline denk gelirse belki...
melissa__

insan umut ettikçe yaşarmış?ben yinede elimizden geleni yapalım derim?ama herkes uçmuşş!
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

hayal kurduktan sonra o hayalleri hayatın boyunca hayal etmemelisin.kur ve gerçekleşmesi için alın terin damlasın birkaç damla.ondan sonra gerçek olduğunu anladığın hayaline sarılıp uyursun...

herkes bulunduğu yerden araştırmaya devam etsin..elbet bir yolunu bulacağız.