Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd'yi desteklemek...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

fd'yi desteklemek...

Mesaj gönderen Misafir »

Selam arkadaşlar yıllardır fd dinleyip bu siteyi daha yeni keşfetmem üzücü geldi bana. Benim merak ettiğim bu forumdaki arkadaşlar fd'yi ne kadar destekliyor. Sadece muhabbet ortamında mı yoksa gerçek bir fan'lık mı sizinki? Bu arada aranıza hoş buldum...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

öncelikle hoş geldin :wink:
sonra sunu belitmek isterimki bburadaki herkez fdyi cok seviyor ve destekliyor.sonuna kadar hep onun yanında olacağız iyisinde kötüsünde.kendi adıma konuşayım o benim yaşamda sahip olduğum değerli seylerden biri ve onu önemsiyorum,cok seviyorum.yaşamıma anlam katıyor.
herşey dahada iyi olacak gittikçe coğalacağız,bundan süphen olmasın :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Buna sevindim. fd'yi gerçekten sevenlerle birlikte olmak çok güzel. minnetimle...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

şirinem çok doğru sölemiş manikarte?şiddetle destekliyorum :wink:
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

doğru yerdesin
sen de biz de...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

daha iyiye,güzele coğalarak daima beraber devam edeceğiz inşallah.en iyi dileklerimle :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bende bu sitenin tanıtımına yardımcı olacağım arkadaşlar fakat üye sayısı mı az yoksa bana mı öyle geldi bilmiyorum daha da çoğalmak dileğiyle
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

hoş geldin manikarte.Bak bu sitenin üye sayısı fazla aslında ama gelip forumda birşeyler karalayanların sayısı belirlidir.Forumlarda yeri geldiğinde FD hakkındaki konularda tartışılır ve herkes fikrini söyler.Kimisi saygıyla karşılar kimisi de sert tepkiler verir.Ama emin ol burasının tadı tuzudur o hacimsiz tartışmalar.Bazısı çok sinirlenir ve tartıştığı kişiyle hiç konuşmamak üzere and içer.Bazısı da arayı düzeltip soğukluğu bitirmek ister.

Hem sayının fazla olması değil FD yi gönülden sevenlerin sayısının fazlalığı önemlidir takdirinizce de.Az olsun öz olsun.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

şüphesiz katılıyorum sana ama 4. 5 kişi ya var ya yok bu kadar az olmaması gerek diye düşündüm.gerçi doğrudur çokluğun olduğu yerde anlamsız bir yığın tartışmalar oluyor ve giderek tatsızlaşıyor... hepinize saygılar...
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

biliyorum fd fan olayini cok sevmiyor ama ne yapayim ki ben canimi vermeye bile hazirim ve onu incitenleri teker teker oldururum bu bir gercek