Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD'Yİ TANIMLAYIN, CÜMLELER İÇİNDE KULLANIN....

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
etüre

Mesaj gönderen etüre »

hımmm feridun düzağaç......
o lavinyadaki ürkek adam :)
hayatın anlamı, nefes almak gibi, yaşamak, ölmek gibi, sen, ben gibi,aşk gibi, ayrılık gibi..... ve daha sayılabilecek, akla gelen gelmeyen bütün derin anlamlar gibi....
fd, ölümün derin gerçeği ve sevginin en güzel tarafı....hayatımda belki pek çok şeyi yitip gidecek. elimde kalan tek şey her anlamıyla ferdiun düzağaç ve tadı, etkisi ve "özel"liği hiç değişmiyecek ezgileri olacak.
arkadaşlar kim her ne derse desin biz fd yi özümsemiş, içimize almış nadir ölümlüleriz, çok şanslıyız. diğerleri için sadece üzülüyorum hayata onu anlamadan veda edecekleri için... sevgiyle.......
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

onu anLatmak benim için ne kadar da zor...bi çok şey sayabiLirim size beni ona çeken şeyleri soruyorsanız eğer...
gizemLi bi adam o...sade...benim için "su gibi"...
aLev aLev'den sora patLayan hayran kitLesine,artan konserLerine rağmen o,kendini korumayı biLdi...hani bi mesafesi var ya onun işte ona sahip çıktı...
kendime konuşuyorum der....beni dinleyenler de benim gibi kendine konuşanlar der...
benim ortağım o,ii ve kötü günlerimin :wink: ama haberi biLe yok :)
en çok çekingenliğini seviyorum onun...alçakgönüllü oluşunu...güLüşünü seviyorum...
benim ona dair cümlelerim hiç bi zaman bitmess...
hep benimLe oL FERİDUN DÜZAĞAÇ....
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

yok onun gibisi,
var mı?
varsa bana bi isim söyleyin

en iyi yine insan kendini anlatır o da kendini anlatmış zaten şarkılarla.
isteklerini, hayal kırıklıklarını, ruh halini bulabilirsiniz şarkılarında

"çinekoplar lüfer olmuyor artık" değil mi? :wink:
bliss

Mesaj gönderen bliss »

onu tanımlamak zor
ama çalışırsam buna:

insanın ruhuna dokunan sözleri.........
dinlerken insanı başka dünyalara alıp götüren müzikleri.......

o gerçek bir SANATÇI

hatta HAYATIMIN SANATÇISI :wink:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

Bilmiyorum; yani bir insan nasıl olur da hayatının her alanına bu kadar derin bir duygu yoğunluğu taşır anlayamıyorum...
omuzlarınıza ağırlık veren bir sır gibi...
ve O taşımakta hiç zorlanmıyor...
LAVINYAAA*

Mesaj gönderen LAVINYAAA* »

Ben Feridun Düzağaç'ın tüm şarkılarından kendimde bir şeyler buluyorum.Onun eşsiz sesini ve bir o kadar anlamlıve hüzünlü sözlerini dinlediğim zaman kendimi başka diyarlarda buluyorum.O benim bıkmadan dinleyebileceğim tek SANATÇI.O'nu ve O'nu seven herkesi seviyorum...
sevgi'liöyküler

Mesaj gönderen sevgi'liöyküler »

beni ona ilk yakınlaştıran söz yumağı lavinya olmuştu.. sonrasında albümü (beni rahatta dinleyin) dinlediğimdeyse sevgili öyküler;belli oluyodur sanırım:) "hergün yine yeni baştan yazdığım,bitmesinler diye bir günden birçok gün yaratmaya çalıştığım SEVGİli öyküler!" ..
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

FD Sanatçı degildir"SANATTIR.yazık olan şu bize akıyor akıyor biz okyanusa çıkmıyoruz.
sudefdci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sudefdci »

TEZATLARIN UYUMU.SIRADANLIKLARIN EN ÖZELİ.FAZLA GERÇEK.ACITIYOR VE YİNE İYİLEŞTİRİYOR.MELANKOLİK...............................DUYGULARI VE TANIMLARI EN GÜZEL VE EN ORJİNAL O İFADE EDEBİLİR.ZATEN ONU BU YÜZDEN SEVİYORUM.
patosss

Mesaj gönderen patosss »

o aşk,o sevgi,o dostluk,o ben,o sen,ya o benim herşeyim.duygularım onun kalbinde olgunlaşıyo ve onun sözleriyle dışarı çıkıyo.feridun abim çok seviyorum ben seni yaaa...
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Anlatılası zor bir adam...Bir çok duyguyu aynı anda yaşatabiLiyor.. Sevgi, burukluk,alışkanlık... Ama şunu biLiyorum ki; "Bize verdiği her şey yanlızlığıNa aittir.."
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

sahnede devleşen minik adam :) kısaca minik dev adam da diyebiliriz bence :wink:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Onun Yüreği Dev Gibi Bence ... :wink:
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

:wink:
çinta

Mesaj gönderen çinta »

bilmiyorum onun hakkında bir şeyler yazmak çok zor bir kelime,bir cümle onu haketmeli ..öylebir kelime bulamıyorum..ama onu çok değişik buluyorum hiç kimse gibi değil dünyaya,müziğe,hayata farklı bakıyor onun bir roportajını okuduğumda yada dinlediğimde çok garip bişi hissediyorum olaylara bakış açısı çok farklı sıradan değil son dererce gerçekçi ve özgün hayata onun gibi bakabilmeyi çok isterdim