Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD'Yİ TANIMLAYIN, CÜMLELER İÇİNDE KULLANIN....

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
nihan

FD'Yİ TANIMLAYIN, CÜMLELER İÇİNDE KULLANIN....

Mesaj gönderen nihan »

sizi fd' ci yapan onun hangi özelliğiydi??? hangi şarkısıydı?? onu nasıl tanımlarsınız??? bn onu iyi bir insan ve gerçek bir sanatçı olark tanımlıyorum...bni fd ci yapan onun tüm şarkıları aslında ama en önemlisi ALEV ALEV......
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Onu tanımlamak, cümleler içinde kullanmak o kadar zor ki...Şu anda mutlu olmadığım bir yerde onu dinlemek benim burdan kaçışım.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

onu tanımlamaya kelimeler kifayetsiz kalıyo,onu tanımlamak ancak onun kelimeleriyle mümkün sanırım.O ''İçimdeki aykırının kaynağı''...
FD_666

Mesaj gönderen FD_666 »

Hayallerım dusleırm umudlarımın ıcınde sen varsın FD soru ıle alakası yok belkı dusundukelrımın kı ztaen soru cvb bını ıkı kelımeyle yasılacak bısey degıl.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ağır Abim... :P
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

beni FDci yapan onun benim içimin aynası olması.sanki sözleri benim içimden okumuş gibi.
sanki ben gibi.ama kendimden çok sevdigim... :)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

benim feridun düzağaç maceram " aşk bu mu aşk acı mı acıtır mı incitir mi " tümcesini duyduğum andan itibaren başladı.o zamanlar daha aşkın ne olduğunu bilmezken bu şarkı beni sıcacık sarmalayıvermişti.ama asıl feridun düzağaçla tanışmam tamamen abim sayesinde oldu!o içimdeki boşluğu dolduran,içimdeki ırmağın döküldüğü deniz oldu!yada ben coşkun akan bi ırmaktım da dökülmem gereken denizi bulmama yardımcı oldu!onu bikaç kelimeyle özetlemem mümkün diil...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

BENCE F.D. mükemmel bi insan beni F.D. ci yapanda bu en ii sarkısı ALEV ALEV
kIzIlgece
Üye
Üye

Her gün can kulağıyla dinlediğim ikinci ses, birinci olan kendi iç sesimden sonra...
kIzIlgece
Üye
Üye

'Bemi tanımla, cümleler içinde kullan' derken, bir çoğumuzu tanımlamış, cümleler içinde kullanmış hayran olunulması kaçınılmaz sanatçı...
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

KENDİ GİBİ ŞARKILARIDA SÜPER AMA BENİM AKLIMA FERİDUN DÜZAĞAÇ DEĞİNCE UNUTAMADIĞIM Bİ ŞARKISI GELİYO O DA LAVİNYA
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Vaaaay!!!
Kuzen Sana gitme demeyeceğim ama gitme yani...
angel
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen angel »

onun adını hangi cümlede kullansam o cümle hep dünyanın en güzel şeylerini ifade eder ve ne zaman tanımlamaya çalışşam bu sevgiyi bütün diller yetersiz kalır
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

O KESINLIKLE ANLATILMAZ ...ONU ANLATACAK DAHA BIR KELIME YARATILMADI ....O YUZDEN ONA SIMDILIK YASAMIN KAYNAGI DIYEBILIRIM ....
burcufd

Mesaj gönderen burcufd »

FD'Yİ ÖYLE BİRKAÇ CÜMLEYLE TANIMLAMAK MÜMKÜN MÜ SİZCE?O HANGİ SATIRA SIĞABİLİR?HANGİ ŞİİR ONU TANINMLAYABİLİR?