Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD'Yİ TANIMLAYIN, CÜMLELER İÇİNDE KULLANIN....

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

ya feridun abim pek cok kez hayranlarının onu tanrılastırdıgını ve bu durumdan rahatsız oldugunu soyluo bu yuzden ben onu tanımlarken tanrıvari sıfatlar kullanmıcam sadece o bnm kndimi ona anlatmadıgım halde bni anladıgına inandıgım cook samimi bi arkadsım ama nedense hep o bana destek oluo biraz tek taraflı bi arkadslık olsa gerek ama olsun belki bi gun bnde ona destek olabilirim bi arkads gibi
curcum

Mesaj gönderen curcum »

benim onla tanısmam bıraz gec oldu dıpteyım sondayım depresyondayımla tanıstım ben onla anısı buyuk bende cok ıyı duyguları var bu adamın ya onları hıssetmek herkese nasıp olmaz
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

benim için mükemmel sözler yazan ve yorumlayan ve mutlu olmasını çok istediğim biri.
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

Benim mutluluğumun doğru orantısı.
elmashan

Mukemmelin tanimi

Mesaj gönderen elmashan »

Feridun Düzağaç...... kendini yazdigi her hece yazdigi her kelimeyle anlatan,anlatirken yasayan ve bizede yasatan insan ustu bir varlik....

Seni seviyorum mukemmel insan :)
istanbullu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen istanbullu »

f.d cümlelere kelimelere sığmayacak kadar mükemmel, muhteşem eşi benzeri olmayan bir insan onu tanımlamak cümleler içinde kullanmak zor hatta çok zor çünkü o tek :D
çinta

Mesaj gönderen çinta »

insanın içine dokunan şarkılar yazan söz ustası..
nennisu

Mesaj gönderen nennisu »

:P bence abim kırılgan,anlayışlı,sevmeyi çok iyi bilen,sadık kalan,her şeyın en mükemmelini yapan mükemmel bi müzik adamı...kendini şarkıya adayan ,tarifi olmayan ve hep gönüllerde muamma kalan sevgi dolu yaralı,kırık bi yürek... ama sevmeyi terk etmeyen bi yürek benim F.D abim..zeyno
namıdeğer nennisu :?
ben kısaca ozge

Mesaj gönderen ben kısaca ozge »

öncelik le o sizlerin de dediği gibi NADİR BULUNAN GERCEK SANATCILARDAN BİRİ...ama bunun yanı sıra bance o insanın içinde olmasına rağmen bi turlu kendine bile itiraf edemeyip ortaya cıkaramadığı duygularına ayna tutan kişi.en acık boyle diyebilirim herhalde cunku feridun düzağaç dediğim zaman ben kendi hissettiklerimi bile tam olarak anlayamıyorum. :?: ama bildiğim bişey var onun sarkıları ve sesi bana HUZUR veriyo... :) :) :)
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

şarkılarındaki duyguyu dinleyicilere aktarabilen bir sanatçı.konser performansı harika...
fatıh

Mesaj gönderen fatıh »

tek sözle ALEMİN KRALI :D :D :D
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

Feridun abi hep bir şeylere başlangıcım oldu benim.ne zaman güzel bir şeye adım atsam onun şarkıları çaldı yanımda..bence fd geçmişe son vermeden bir şeylere başlamak yani hem geçmiş hem gelecek..
deniz_s
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: deniz

Mesaj gönderen deniz_s »

feridun düzağaç benim vazgeçilmezim... kendisi ve yaptıkları kalitenin diğer adı... çok iyi bir müzisyen ve mükemmel bir şair... gözlerimdeki hüznün simgesi... ne zaman boğulduğumu, yalnız kaldığımı düşünsem yalnız olmadığımı gösteren sözlerin ve duyguların sahibi...

iyi ki varsın güzel insan... :)
Ebrulii

Mesaj gönderen Ebrulii »

Arkadaşlarım Feridun Düzağaç'ın şarkılarını dinlerken gözlerimi kapadığımı ve sağırlaştığımı farketmişler.Bigün FD'yi dinlerken farkettim gerçekten de şarkının içinde kayboluyorum ve bu sadece bir şarkısında olmuyo bütün şarkılarında böyle
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

deniz_s yazdı:feridun düzağaç benim vazgeçilmezim... kendisi ve yaptıkları kalitenin diğer adı... çok iyi bir müzisyen ve mükemmel bir şair... gözlerimdeki hüznün simgesi... ne zaman boğulduğumu, yalnız kaldığımı düşünsem yalnız olmadığımı gösteren sözlerin ve duyguların sahibi...

iyi ki varsın güzel insan... :)
Rica ediyorum şair nitelendirmesini yapmayalım.
Onun canını sıkan konulardan biri de bu.
Mazur gör beni...