Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD'Yİ TANIMLAYIN, CÜMLELER İÇİNDE KULLANIN....

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Tugce
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tugce »

Adı bile mutluluk vermeye yetiyor..
Şarkıları gerçekten sıradan şarkılar değil..Günlük hayatta karşılaşabileceğiniz tipten değil..O kadar zeki bir insan ki,ve sözcükleri öylesine derin ve öylesine İÇTEN kullanıyor ki..Sadece eğer aynı içtenlikle dinliyorsanız anlayabiliyorsunuz..
Onu tanımlamak bize yakışmaz burda ama..Kendisi görürse affetsin,birkaç kelime de ben söylemek istiyorum!!
''Sesimizin gölgesi,yalnız akşamlarımızın yolu''dur O!
Benimse kendisiyle iki çift laf edebilmek için sonsuza kadar herşeyi unutup bekleyebileceğim,sanatına gözüme kırpmadan güvendiğim TEK insan!!

(Çığlık çığlığa kendisinin boynuna atlayanları kınıyorum!)

Alkışlayan dinleyicilerine ''Teşekkür ederim,bu akşam yine sayenizde kendimi bir şey sandım.'' diyebilecek kadar insan bir sanatçı!!!!

Seni Seviyoruz Feridun Düzağaç!
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

walla okurken cok duygulandim arkadasim...

hele son sozu... "sayenizde kendimi bir sey sanabiliyorum..."

bir o kadar da mutevazi...

ben de ona hakkettigi gibi davranmayanlari kiniyorum!

o gercekten cok buyuk bi sanatci...

kelimlerle adeta ruhumuza hitap ediyor...
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

tugce sana çok teşekkür ederim gerçekten onu tanımlamak için mükemmel cümleler kullanmışsın söylediğin her kelimeye ve hatta harfe katılıyorum
seni seviyoruz feridun abi
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

yaa bu soru çok zordu. başka soru varmı..? :lol: