Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN DÜZAĞAÇ ANLAMSIZLIĞIN DERİN ANLAMI GİBİ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
mukaddes

Mesaj gönderen mukaddes »

Bazı insanlar vardır gözlerine baktığınızda yepyeni alemlere götürür sizi.Feridun da öyle.Gözlerine her baktığımda farklı duygular yaşıyorum.Bir insanın gözleri bu kadar mı derin bakar.İnsan kaybolup gitmek istiyor o derinlikte.Anlatabilmek güç bendeki Feridun u.Yalnız şu belki bir derece ifade edebilir .Umutsuzluğumda hayata yeniden başlama nedenim.İyiki varsın. :) :)
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

ama arkadaşlar maalesef film fazla izlenmediği için sinemalardan kaldırılmış..Fd nin Manisa konseri öncesiyaptığı röportajda vardı...İstersen okuyabilirsiniz formda var o röportaj
leon15

Mesaj gönderen leon15 »

ya küçüklüğümden beri benim için hep farklıydı fd. onun hüzünleri ,sözleri, müziği sanki benim için yazılmıştı.bu artık öyle bir hal aldıki hayranlık az kalıyo. ona olan sevgimi anlatamam çünkü öyle bir kelime yok! o çok ayrı çok farklı. hiç bir kimse onun gibi olamaz.
Misafir

fd.

Mesaj gönderen Misafir »

sizlerr o kadar güzel ifade etmişs,iniz ki bana söyleyecek söz kalmamış...
Misafir

feridun duzagac anlandizligin deri nanlami gibi

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaslar yazdiklarini gercekten ilgiyle okudum,bu siteye yeni uye oldugumdan olsa gerek,kendimi hep farkli hisseder,kimsenin onu benim kadar sevemicegini dusunurdum!superdiniz :lol:
MaSaL PeRiSi

Mesaj gönderen MaSaL PeRiSi »

arkadaşlar hepinizin ağzına sağlık valla çok güzel anlatmışsınız asnırım yadsınmıycak tek gerçek fd nin herkeste ayrı bi tadı ve lezzeti var ii ki o var ve bizimle beraber
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bencede harika hepinizin azına sağlık onu içinizde yaşayın!!

İçime saklan,hep orda kal Feridun Abi!!!
flylover

Mesaj gönderen flylover »

fd nin şarkıları fırtınadan önceki sessizlik gibi ...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

orjinal altyazılı abi!!!
etüre

Mesaj gönderen etüre »

feridun düzağaç ister kurgu yazsın isterse de yaşadıklarını yazsın hayata çok gerçekçi göndermeleri var. En güzel aşk şarkılarında bile... TV de yakalayamıyorum ama bilgisayarımda kliplerini nefesimi tutarak izliyorum.(Farkında bile olmuyorum)
Bazen aklımı kaçıracam zannediyorum. İyiki var F.D.
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Uzun Uzun Feridun Düzağaç' albümünde 'cumartesi'yi söyledikten sonra seyirciler alkışlıyor o da diyor ki 'sağolun, sağolun, sadece bi şarkı...' O kadar mütevazı...Ama sadece 'bi şarkı' değil ki onun şarkıları.Onun her şarkısı 'anlam yüklü bir hediye' dinleyicilerine.
nihan

Mesaj gönderen nihan »

feridun düzağaç.....kesinlikle öle....anlamsızlığın derin anlamı.....o insan yaşamında yer alan duyguların tek açıklayıcısı olan şarkıları yazan müthiş bi insan.....
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Seni dinlemeler cumhuriyeti'nde gözyaşlarım kafiye olsun diye değil... :cry:
Misafir

buralardan gitme

Mesaj gönderen Misafir »

denizin kokusunu en ıssız çöllerde bile hissedebilmek
yaşama sevincini her an içinde hissedebilmek
haksızlıklara seyirci kalmaman için gerekli cesareti yüreğinde bulabilmek
istiyorsan f.d.:) yi duyma DİNLE.YÜREĞİNLE...
alpevren
Üye
Üye
İsim: alper

Re: FERİDUN DÜZAĞAÇ ANLAMSIZLIĞIN DERİN ANLAMI GİBİ

Mesaj gönderen alpevren »

yüreğinle dinlemek ha evet gayet güzel ve doğru bi laf