Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN DÜZAĞAÇ ANLAMSIZLIĞIN DERİN ANLAMI GİBİ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
fdci

FERİDUN DÜZAĞAÇ ANLAMSIZLIĞIN DERİN ANLAMI GİBİ

Mesaj gönderen fdci »

FERUDİN DÜZAĞAÇ YAŞAMA KAYNAĞIM
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

sadece senin değil inan bana
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

gercekten bi sanatciya bu kadar ilgi , sevgi ve saygi duyacagimi hic dusunmemistim taki fd yi taniyana kadar.muhtesem bir sanatci.mukemmel otesi bir sey.insallah allah uzun omur verir ve bizi onsuz birakmaz.cunku onsuz bir muzik hayati dusunemiyorum.
gölge

çok doğru

Mesaj gönderen gölge »

ya fd beni o kadar etkiliyo ki hiç bi insandan bu kadar etkilenceğimi düşünmezdim ama f.d bu düşüncemi aldı götürdü daha uzun yıllar f.d ile olma dileğiyle
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Şeyyyyyyyyy o benim herşeyim sanki. bi insdan bi insanı bu kadar büyük bi tutkuyla sewebiliomuş demek. o kadar mükemmel bişi ki bu!!!! Hiç gitmesin içimizden, içimize saklansın,hep orda kalsın!!!!!!
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

gecem gunduzum onla ya yemin ederim bir dakkam bile onsuz gecmiyor sarkilarini dinliyorum surekli reportajlarini dinliyorum ve hepsini ezber oldum artik onsuz yasiyamam hep onu dusunuyorum hep
etüre

Mesaj gönderen etüre »

feridun mu, düzağaç mı? anlamı mı? su gibi, ekmek gibi, hava gibi, yaşamak gibi, yaşamaya neden gibi, sessizlik gibi sevgi gibi, hayatın güzelliği gibi..........
valjan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen valjan »

o bir dahi...hayal gücü zirvede bir şair...sevgi merkezli bir hayat anlayışına sahip...biraz melankolik.yani...o f.d
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

şu kadarını söyleyim feridun'un üstüne sanatçı tanımam. en büyük baba :) seni seviyorum feri düşlerime kal!!!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

fdfan buket Lütfen tanımsal ifadelerinize dikkat edin.!
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

ok bir daha olmaz!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

onun şarkılarında aşka açılan derin yollar var.ve o yolların üzerinde göz yaşlarıyla ıslanmış hüzün çiçekleri.aşkın şairi o.hangi ince gönül için o bir ayna değilki?hüzünlerimizin aynası.kaynağımız...
fdci

Mesaj gönderen fdci »

ben antalyadayım.ama filmi 3 büyük!!!!!şehirde yayınlanacak.bu haksızlık.o hayatımın tek gerçeği.onu öyle dadikalarca görmek izlemek sesini(konuşmalarını)duymak.hayal bile edemezdim.ve film çekti ben inanamadım.o da ne bu kez izleyemiyoruz.arkadaşlar yardım edin.cd si falan çıkarmı??????????????????
requiem

Mesaj gönderen requiem »

ben daha vakit bulup gidemedim bile.. :(((
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ben girdiği gün gittim,feridunun oyunculuğu süper ama film için aynı şeyleri söyleyebilceğimi zannetmiyorum..