Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN DÜZAĞAÇ ANLAMSIZLIĞIN DERİN ANLAMI GİBİ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Re: FERİDUN DÜZAĞAÇ ANLAMSIZLIĞIN DERİN ANLAMI GİBİ

Mesaj gönderen EmelSevgi »

FERİDUN DÜZAĞAÇ...
o benim için sadece bi müzisyen,bi sanatçı değil,çok çok daha fazlası..onu dinlerken kendimi kaybediyorum..ya da kendimi buluyorum!sözleri,müzikleri,sesi..moralim bozukken bana en iyi ilaç onun şarkıları..
'beni rahatta dinleyin' kasedini alabilmek için bütün kasetçileri dolaşmış ve bulamamıştım.en sonunda sipariş vermiş ve on beş gün boyunca her okul çıkışı gidip "geldi mi"diye sormuştum.sonunda kasedi elime aldığımda eve kadar uçacağım sanmıştım!! :lol: sesini,yorumunu ne kadar beğenirsem beğeneyim başka hiç bi sanatçı için böyle özel bi sevgi hissetmem,bu kadar uğraşmam..bi gün FD dinlemesem,bilgisayarı açtığımda onda önce başka birinin şarkısını dinlesem büyük bi suçuluk hissediyorum.
onu gerçekten çok seviyorum!! :D
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Re: FERİDUN DÜZAĞAÇ ANLAMSIZLIĞIN DERİN ANLAMI GİBİ

Mesaj gönderen sembolist24 »

benim için müzik=feridun düzağaç