Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç bu hafta TV MAKİNASINDA -cumartesi 23.20 de-

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

evet bence de kral tv yayınlamasa uydu veya kablolu tvsi olmayan fd hayranları ne yapacaklardı?
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

arkadaşlar feridun kesedinin promosyonu için istesede istemesede bazı kanallara çıkmak , klibinide yayınlatmak zorunda . yapımcı şirket bunu istiyor.bence Feridun dün kanaltürk teki Duygunun programına gitme heveslisi değil,nasıl sıkıldığını izleyenler görmüştü. ama bu işin kuralları böyle.Saygı duyalım ve hep yanında olalım lütfen
asuwa

Mesaj gönderen asuwa »

Bugün kanımca Fd'ye yazık olacak çünkü Okan Bayülgen bütün rock gruplarına yaptığı gibi onu da gece yarısı saat 2,30 gibi çağıracak onun dışında 2 tane canlı performans isteyecek ve program biteecek. Bugün Keremcem, Seden Gürel ve Ebru Destan gibi reytng ürünü insanlara daha çok vakit ayırcağını düşünüyorum. Umarım yanılırım hiç değilse Okan Bayülgen önceki programları hatırlar ve sayısız telefon gelen FD'yi programın başından beri konuk alır ama sanmıyorum...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

ya bişey sormak istiyorum Feridun Düzağaç ile okanın arası bozuk değil miydi?ve ben klibini görmedim yayınlandı mı?
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

okan ile feridun düzağaç ın arası bozuk mu bilmiyorum hiç duymadım...
ama klip yayınlandı haberin olsun
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

asuwa böyle bişeyin olabilme ihtimalini bile düşünmek istemiyorum,aslında kadro olarak feridun a çok uygun değil gölgelenecek gibi geliyo bana da umarım feridun için ii bi gece olur
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

arkadaşlar bence öyle olmayabilir çünkü herşey reyting için(okan için) ve feridun düzağaç hayranlarının feridun düzağaç orda oldukça telefonları asla serbest bırakmayacağını bilyior(daha önce iki kez olduğu gibi... fd çıkıyo konulurken telefon bağlanıyo diğer sanatçılar kendilerine sanıyolar telefon fdye çıkınca :D:D:D suratları görülmeye değer...) ve bence oraya gelen telefonların yüzde 70-80 i feridun düzağaç a gelecek okan işini bilir feriduna programında yer verir eskiden araları bozuktu ama düzeldi artık seviyolar bence birbirlerini ayrıca o dediğin genelde gruplarda oluyo yani 2 tane şarkı söyletip yollama olayı...
bence zaten okan bayülgen fdyi uzun tutmazsa feridun hayranlarından tepki yoplayacağını bilir
bence öyle olmaz
inşallah yanılmam...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

arkadaşlar yaşım tutsa,beni yayına alsalar bir dakika bile düşünmem asla
okandan korkmayın hatta siz onu bozabilirsiniz"bi dk müsade et ben feridun düzağaç için aradım araya girmezsen sevinirim vs." gibi... okan sizi bozsa bile göze alınamıcak bişey değilki bu yaa
nilay_14
Üye
Üye

ecem yazdı:arkadaşlar yaşım tutsa,beni yayına alsalar bir dakika bile düşünmem asla
okandan korkmayın hatta siz onu bozabilirsiniz"bi dk müsade et ben feridun düzağaç için aradım araya girmezsen sevinirim vs." gibi... okan sizi bozsa bile göze alınamıcak bişey değilki bu yaa
çok haklısın adeta düşüncelerimin tercümanı olmuşsun :D :D
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

nilay_14 yazdı:
ecem yazdı:arkadaşlar yaşım tutsa,beni yayına alsalar bir dakika bile düşünmem asla
çok haklısın adeta düşüncelerimin tercümanı olmuşsun :D :D
Arkadaslar Haklısınız Okan'ı Bozmak Kolay O Sorun Deilde, Sorun Olan Okan'ı Bozunca Anında Hattan Alıyorlar... Feridun Abinin Oldugu Bir Ortama Telefonla da Olsa Katılmışken Hattan Alınmak Cok Kötü Olurdu ...
Ama Biz Sureklı Arayalım Yinede Feridun Abiyi Gec Cıkarırsa, Cıkmadan Once Baglanan Olursa Ben Feridun Abi İçin Aramıstım Desın Ve Kapatsın Okan'ın O Yuz Halini GörmekCok Guzel Olacak ...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

bu adamı sevmiyorum konuşmalarını da sevmiyorum programını da sevmiyorum 3-5 ebleği güldürmesine ve feridun düzağaç'da kavgalı olduğu halde çıkmasına anlam veremiyoruuummm sinirli:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
nilay_14
Üye
Üye

az önce konukları öğrendim nerdeyse bi tek ben yokum konukların arasında
hepsine bir defa konuşma hakkı verseler programın süresi bitecek yani böyle bir durumda feridun düzağaç a ne kadar konuşma şansı verilir
bilmiyorum içimi bir hüzün kapladı birden... :(
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

arkadaşlar biz böyle düşündüğümüze göre feridun kimbilir bu kadro hakkında ne düşünüyodur keremcem de varmış millet saldırır artık umarım feridun için ii geçer şahsen ben çok sıkılacağını şimdiden kestirebiliyorum :roll:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

adventureman,bu feridun abi için aramıştım ama.. olayı süper zekice bişey kesin arayan arkadaşlar fd hala orda değilse yapsın bunu
iyi düşünmüşsün...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

Bugfixed yazdı:bu adamı sevmiyorum konuşmalarını da sevmiyorum programını da sevmiyorum 3-5 ebleği güldürmesine ve feridun düzağaç'da kavgalı olduğu halde çıkmasına anlam veremiyoruuummm sinirli:
evt..bir kaç seneye kadar benim de nefret ettiğim biriydi fakat hatasız kul olmaz geçen sene konuk ettiğinde ben de bayılıyorum fd ye falan demişti..Anladı bence o yaptığı büyük hatayı.artık kanka gibiler.artık nefret etmiyorum ondan ama biraz kenidini beğenmiş biri olduğu da kesinnn :lol:
Kilitli