Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç bu hafta TV MAKİNASINDA -cumartesi 23.20 de-

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Feridun Düzağaç bu hafta TV MAKİNASINDA -cumartesi 23.20 de-

Mesaj gönderen hseven359 »

evet arkadaşlar beklenen an geldi fd cumartesi gecesi kanald de...
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

bugün ne güzel haberler alıyoruz:) önce klibin yayınlanması şimdi de televizyon makinası:) artık beklediğim tek şey var: eskişehir konseri:)
bazen
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Feridun Düzağaç bu hafta TV MAKİNASINDA -cumartesi 23.20

Mesaj gönderen bazen »

hseven359 yazdı:evet arkadaşlar beklenen an geldi fd cumartesi gecesi kanald de...
süpeeeeeeeeeer çok saol yaa yıllardır beklediğim an :D
cansu cancan

niye yıllardır bekliyosun ki? f.d okanın programlarına katılır genelde.. hatta geçen sene 2 kere konuk olmuştu.. önce konser albümü çıktığında sonra da gece 11.45 gösterime girdiğinde.. o yüzden ben yakında bekliyodum konuk olmasını :wink:
bazen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen bazen »

cansu cancan yazdı:niye yıllardır bekliyosun ki? f.d okanın programlarına katılır genelde.. hatta geçen sene 2 kere konuk olmuştu.. önce konser albümü çıktığında sonra da gece 11.45 gösterime girdiğinde.. o yüzden ben yakında bekliyodum konuk olmasını :wink:
ya ben de bekliyodum tabii sıkı bi fdist olarak da ne biliim işte çok uzun zaman oldu ya çıkmayalı özledim gibisinden cansucumm :lol: yoksa ben de her hafta tv makinesini acaba bu hafta mı konuk dierek takip ediorum :wink:
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bu günü bir kenara not alsam iyi olacak...
klibi ardarda 2 kere izlemem şimdide tv makinesi!
bu iyi haberler hep devam eder inşallah! :D
aşkınehali

Re: Feridun Düzağaç bu hafta TV MAKİNASINDA -cumartesi 23.20

Mesaj gönderen aşkınehali »

hseven359 yazdı:evet arkadaşlar beklenen an geldi fd cumartesi gecesi kanald de...
Allah razı olsun arkadaşım senden bu haber için.Daha ne diyeyim.Her hafta bekliyodum bende.En sonunda davet etmiycekler mi acaba bu sefer diye düşünmeye başlamıştım.
cansu cancan

bazen yazdı:
cansu cancan yazdı:niye yıllardır bekliyosun ki? f.d okanın programlarına katılır genelde.. hatta geçen sene 2 kere konuk olmuştu.. önce konser albümü çıktığında sonra da gece 11.45 gösterime girdiğinde.. o yüzden ben yakında bekliyodum konuk olmasını :wink:
ya ben de bekliyodum tabii sıkı bi fdist olarak da ne biliim işte çok uzun zaman oldu ya çıkmayalı özledim gibisinden cansucumm :lol: yoksa ben de her hafta tv makinesini acaba bu hafta mı konuk dierek takip ediorum :wink:
haklısın ben de çok özledim f.dnin konuk olduğu programları izlemeyi:) 1 sene oldu nerdeyse.. neyse ki cumartesi gecesi hasretimiz sona eriyo :lol:
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

işte bu.. :)
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

yaşasııııın!!
SF

Mesaj gönderen SF »

ya ii oldu ne zamandr okana da doru duzgun adam cıkmıodu
keremcem ile seden gürel de cıkcakmıs bu hafta
gene baya konuk var 7 tane falan daha da bulurlar
patosss

Mesaj gönderen patosss »

yaaaa!klip yayınlandı mııı?ben izleyemedim ve izliyeceğimi de hiç sanmıyorum :cry: çünkü yurtta kalıyorum ve izlencek bi ortam yooook :cry: ama hafta sonu izmir de olcam bütün gün tvnin karşısından ayrılmıcam!bu arada tv makinasını da izlicem,kaçırmamam lazım ya...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

evt ya süper bir haber bu yemin ederim bugün aklımdaydı klibi izleyince dedim artık konuk olur bu hafta takip edeyim diye içimden geçirmişitim
süper bi haber...
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Daha konser olalı 1 hafta bile olmadı.Ama onsuz geçen her dakikam beni çok üzüyor yaaaa...Cumartesi akşamı yine feridun u görücem ve yine çok heyecanlıyım.Her ne kadar ondan uzak olsam da.....
srznşt

fd nin klibi

Mesaj gönderen srznşt »

ben hünüz izlemedim klibi ama kral tv gibi bir müzik kanalında yayınlanmasına üzüldüm açıkçası :(
Kilitli