Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç bu hafta TV MAKİNASINDA -cumartesi 23.20 de-

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

arkadaşlar bugün tv makinasına telefon edecek olan arkadaşlar buraya isimlerini ve yaşadıkları illeri de yazsın da bilelim aaa x aradı lavinya.netten diyelm mesela :) :wink:
asuwa

Mesaj gönderen asuwa »

ecem yazdı:arkadaşlar bence öyle olmayabilir çünkü herşey reyting için(okan için) ve feridun düzağaç hayranlarının feridun düzağaç orda oldukça telefonları asla serbest bırakmayacağını bilyior(daha önce iki kez olduğu gibi... fd çıkıyo konulurken telefon bağlanıyo diğer sanatçılar kendilerine sanıyolar telefon fdye çıkınca :D:D:D suratları görülmeye değer...) ve bence oraya gelen telefonların yüzde 70-80 i feridun düzağaç a gelecek okan işini bilir feriduna programında yer verir eskiden araları bozuktu ama düzeldi artık seviyolar bence birbirlerini ayrıca o dediğin genelde gruplarda oluyo yani 2 tane şarkı söyletip yollama olayı...
bence zaten okan bayülgen fdyi uzun tutmazsa feridun hayranlarından tepki yoplayacağını bilir
bence öyle olmaz
inşallah yanılmam...
zaten FD nin bi gruptan farkı yok bana kalırsa sonuçta oraya grupla gidecekler. Yani bilemiyorum ama hala görüşümün arkaasındayım
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

bende koşa koşa bilgisayara geldim ki kimse yazmadıysa haber veriyim diye meğerse benden çoook önceleri herkesin haberi varmış :oops: Feridun Düzağaç'ın ismini ilk okuduğum an acaba performans konuğu olarak mı çıkacak diye düşündüm inşallah öyle değildir ama öyle bile olsa sabahlamaya razıyım. sevgili Feridun Düzağaç için uykumu seve seve feda ederim. var mı bundan ötesi :P
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Evet hepimiz sabahlıcaz.... nolcakkii FD ye az bilee :wink:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

evet çok az onun için :P
asuwa

Mesaj gönderen asuwa »

yanılmadım FD yalan oldu :D
fedeizm

Mesaj gönderen fedeizm »

şimdi burada ve konuşuyor, bir anlam verememiştim. önce "Emekli Kerem"i söyledi ve yok oldu. sonra da "Deli"yi söyledi. deli bitince aaaaaa Okan ona sorular sormaya başladı, bir de baktım oturmuş :) başlamış konuşmaya. Okan Keremcem'e sordu: "ne düşünüyorsun Feridun abin hakkında" diye. o da dedi ki:"çok saygı duyuyorum; inşallah, albüm kapağına resim koymama mertebesine gelirim." konuklar bu büyük iltifatı derhal farkettiler :) sonra söz Ebru'ya geçiyor, Ebru bilmiş bilmiş dedi ki "ilk albümünü çok beğendim" Feridun da ona tatlı bir tebessümle "işte o benim dördüncü albümümdü" dedi. konuklar ve okan koptular :) canlı performans mükemmeldi gerçekten.
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

az önce bitti program..yarın sabahın köründe dersanem var,artık naparım bilmem :wink: çok geç çıkmasına rağmen güzeldi,ebru destanla geçen konuşma süperdi,acaip güldüm..ve şunu tekrardan farkettim ki,o gerçekten farklı..konuşmaları,düşünceleri,hissettikleri,yaptıkları......
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

''ilk albümünüzü çok beğendim.'' gibi saçma ve düşüncesizce bir cümleye karşılık olarak verilen ''O,BENİM 4. ALBÜMÜM'' gibi bir cümlenin altında bu sitede tartışılan birçok konuya güzel bir cevap olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

"Ağlamıyorum"u dinlerken aklıma geldi keşke telefona kaydetseydim diye ama iş işten geçmişti. bu arada çok geç çıktı ama bence değdi ilk şarkıdan sonra gidince bayağı bir korktum hiç oturmayacak diye. Kimse bana kızmasın ama ben Okan Bayülgen'i hiç sevmiyorum programını da sevmiyorum. o kadar çok konuk alıyor ve o kadar az konuşma imkanı veriyor ki :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Feridun Düzağaç her zamanki gibi mütevazi idi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Ben 03:05'te uyumak zorunda kaldım evde olmadığım için dedemden azar işittim o saate kadar izleyebildim yani :cry: ağlamıyorum şarkısından sonra konuştu mu?En son orayı izleyebildim :cry:
esin0917

Mesaj gönderen esin0917 »

odysseia yazdı:ebru destanla geçen konuşma süperdi,acaip güldüm...
çok komikiti ama ya hala aklıma geldikçe gülüyorum. Fakat Feridun Abi o kadar güzel bi tepki ve ses tonunda söyledi ki ebru destan'ın yüz ifadesi birden çok komik oldu
deniz902
Yeni Üye
Yeni Üye

TV MAKİNASINDA FD:)

Mesaj gönderen deniz902 »

Gerçekten çok büyük sabırsızlıkla bekledim ama bir şarkı söyleyip gidince çok kötü oldum tabi sonra konukların arasına oturunca keyfim yerine geldi. Ama Okan biraz daha fd ile ilgilenseydi iyi olurdu.Ayrıca canlı performanslar süperdi...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

programı pek beğenmedim..biraz "keremcem özel" programı oldu.o boşluk doldurmalı sorulardan feriduna da sormasını ve nekadar mutavazi ve zeki bir adam olduğunun da-bizler zaten biliyoruz-herkez tarafından anlaşılmasını isterdim ama hiç olmazsa sadece 1-2 şarkı söyletip göndermedi.Ayrıca en çok hoşuma giden de ebru destana söylediği oldu.bir insan birşeyi tam bilmiyorsa susmasını bilmeli.kimi yerde susmak,konuşmaktan daha iyidir..fd herzamanki gibiydi.ayrıca hakkı devrim tarafından sevilmesi hoşuma gitti.
Kilitli