Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN DÜZAĞAÇ DREAM TV HAFTASONUNDA

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
LAVINYAAA*

Mesaj gönderen LAVINYAAA* »

:D bende tam bu güzel haberi paylasmak için girmistim siteye, ama baslIkla karsIlastIm...genede benden önce davranan arkadasa çokk tesekkurler.bu haftasonu süper olacak insallah :wink:
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

süperrrrrr......................... :D :D :D
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

F..D yazdı:yaa olamaz benim o saatlerde dersanem var :? :shock: :cry: :oops:
walla kanına girmiş gibi olmayayım ama harika bi hafta sonu bizi bekliyor..geçen seneki fd hastasonu süperdi..pek tv izlemeyi seven bi adam diilimidir 2 gün boyunca tv izledim
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

valla arkadaşlar pazar günümü dream e ayıracağıma söz veriyorum amaaa cumartesi günümü feridunun kendisine ayırdığım için kusura bakmayın :lol:
kıskandırmak gibi olmasın hepiniz için orda son ses şarkılara eşlik edicem merak etmeyin 8)
dusleRessamı

Mesaj gönderen dusleRessamı »

pekte gzl oldu cookta gzl oldu hafta sonu dream´e yapısıcam :D :D
F..D

Mesaj gönderen F..D »

ya bu hafta dersaneye gitmesem mi acaba :?: etütlerde eksikliklerimi tamamlarım :lol: ya yoksa gitsem mi :?: off off :?
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

aynen melissa, hafta sonu ankara seyehatim nedeniyle izlemeyecegim ama pek uzulemiyorum :)))
destina7
Üye
Üye
İsim: a

Mesaj gönderen destina7 »

bu süper bi haber. canlı performansları kaydetme imkanı olan arkadaşlar kaydedebilirlerse sonra bu sitede paylaşabilirdik yada bi şekilde ulaştırılabiliriz belki birbirimize benimde dersanem var oyüzden pek fazla izleyemeyeceğim. ama röportajını kaçırmıycam bu önerimi dikkate alırsanız sevinirim.
sheriff
Üye
Üye

Mesaj gönderen sheriff »

ya vizelerim va :cry: :cry:
scalon un dediği gibi kayıt yapabilirseniz çok iyi olacak.
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

ben yokum ama sorun deil..
endoor
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen endoor »

Saatlerdir ödünç bir TV kartı arayışı içindeki bünyem yorgun düştü; çoğu müdavim gibi vizeler nedeniyle ben de izleyemeyeceğim. Ankarada programın tüm kaydını yapabilecek ve paylaşıma açık biri var mı???
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

benim kameram olacak,görüntüleyebileceğim her şeyi kaydedicem merak etmeyin;siteye de ekleriz sonra herkes izlemiş olur :wink:
endoor
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen endoor »

melissa__ yazdı:benim kameram olacak,görüntüleyebileceğim her şeyi kaydedicem merak etmeyin;siteye de ekleriz sonra herkes izlemiş olur :wink:
Ben şimdiden teşekkürlerimi sunayım o zaman ve yorgun bünyemi azat edeyim sayenizde...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

izledim ve çok güzeldi...buralar soğuk,unut beni,lavinya,beyaz,depresyon un kliplerini verdiler.röportajı feridun'un evinin bahçesinde yaptılar :)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

aslında hepimiz için çok güzel bi haber ama ben sevinemedim çünkü izleyebilme ihtimalim yok :cry: :cry: :cry: ,melissa görüntüleri kaydedip siteye gönderebilirsen çok sevinirim böylelikle benim gibi izleyemicek olanları da mutlu etmiş olursun hepinize ii seyirler düşle kalın... :cry: