Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN DÜZAĞAÇ DREAM TV HAFTASONUNDA

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

izleyemecektim ama okulu astım ve izledim yarında devamı varmış.Dün gece fd kendisi söyledi "çok güzel bir röportaj oldu mutlaka izleyin" dedi, gerçektende harik doğayla iç içe olmuş köpek sesleri arka fonda harikaydı :P
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

teşekkür ederim şu anda onu izliyorum :lol:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

kusura bakma dün de ben bir başlık açmıştım böyle senin başlığını görmeden geç kalmışım demekki...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bu arada sabahtan beri hep bu kanalı izliyorum süper ya...valla özlem gideriyoruz... :D
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Evet harika çok doğal bi ropörtaj yarında devamı var bekliyorum merakla 2 gün fd yle dop dolu geçiyo süper yaa
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

15 dk arayla kliplerini veriyorlar dimi?ya ben hiç rastlayamıyorum...dream tv yi açtığım gibi çıkışıyorlar yaa.bide akşam 7 de sabahkinin tekrarını verceklerdi yepyeni çıktı
F..D

Mesaj gönderen F..D »

yaa ben izleyemiyorum ama ablacım kameraya almış çok :) çook mutlu oldum :lol: feridun düzağaç yine her zamanki gibi süper..
sem100
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sem100 »

arkadaslar izliyenler ,izleyemeyenlere roportajda neler soyledigini anlatabilirlerse sevinirim :)
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

tek tek albüm analizi yapıyorlar,feridun düzağaç anlatıyor albüm isimlerini seçmeleri şarkılar genel konsept falan...yarın da orjinal-alt yazılı dan devam edilecek...
Selene
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Selene »

harika bir hafta sonu oluyo Feridun Düzağaç sayesinde Dream geç bile kaldı inşallah bu hafta yüxexeste olur :)
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bu günde orjinal alt yazılı,uzun uzun feridun düzağaç ve bir devam filminden bahsettiler.birde feridun düzağaç gece 11:45 ten bahsetti.nisan mayıs ayında konser olacakmış ama yazın pek konser yokmuş...yeni klip için ağlarsan düşerim veya ağlamıyorum olabilir dedi.yürüdüme kesinlikle klip çekilmeyecek...(izleyemeyenler izlemiş kadar olmuştur umarım)
OS!EM

Mesaj gönderen OS!EM »

Cumartesi dreamhaftasonunu calistigim icin izliyemedim.. pazar gunude sabaha karsi yatmama ragmen, kacirmamaliydim.. izledim, cok guzel bir roportajdi, goruntuler felan harikaydi.. dream tv ye bize boyle bir haftasonu yasattigi icin tesekkur ediyorum :wink:

Saygilarla
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

' 2. klip büyük ihtimalle 'Ağlamıyorum' veya 'Ağlarsan düşerim'e gelir' dedi.Konserlerin nisan- mayıs aylarında olacağını, yazın pek olmayacağını söyledi.2. bir film çekme konusuyla ilgili olarak da 'Türk sinemasının bana ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum' dedi gülerek.Ama kendi yazdığı, şarkılarını hikaye eden bir film olursa bunu isteyebileceğini söyledi.Dinleyicileriyle olan mesafenin veya yakınlığın düşünülerek planlanarak değil doğal bir şekilde oluştuğunu söyledi.Kendisi hiç bir zaman beğendiği birinin fanı olmadığı için bu fan club toplantıları vs gibi şeylere yabancı olduğunu söyledi...En sevdiği şarkı da 'Gözyaşlarımızı bitti mi sandın', Türkçe sözlü olarak.En sevdiği kendi şarkısı olarak da 'İçimden şehirler geçiyor'u söyledi.
sem100
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sem100 »

sagolun arkadaslar paylastiginiz icin.... :D
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

arkadaşlar dünkü röportajtan birkaç fotoğraf çekmiştim,tvden olduğu için çok iyi değil ama idare eder,galeriye ekledim,haberiniz olsun :wink: