Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN DÜZAĞAÇ DREAM TV HAFTASONUNDA

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

:idea: arkadaşlar birçok sebepden dolayı direkt msn adresi yada e-posta adresleri ekleyemiyoruz. Bu tür durumlarda anasayfadaki iletişim linkinden bize e-posta adresinizi bildirin ve bu postayı kime yollayacağımızı yani hangi üyemize(tabi oda burada izin vermesi kaydı ile) yollayacağımızı da belirtirseniz biz bu yolla e-posta adreslerini yollarız.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
cumartesi
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen cumartesi »

SELAM
BAŞAK, İSTEYENE ÇOĞALTIRIM DEMİŞSİN. ÇOK SEVİNDİM. BU PAYLAŞIMCI TAVRIN İÇİN TEŞEKKÜRLER. EĞER BÖYLE Bİ DURUM OLURSA BEN DE BU DVD'YE SAHİP OLMAYI ÇOK İSTERİM.
Bİ ŞEKİLDE ADRES BİLGİLERİMİZİ SANA ULAŞTIRSAK, KARŞI TARAF ÖDEMELİ KARGO DA EDEBİLİRSİN BELKİ.
TEKRAR TEŞEKKÜRLER :)
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

cumartesi nin dediği gibi eğer gönderebilirsen adreslerimizi sana ulaştıralım şimdiden çok teşekkürler
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

selam,
spectra senin adresini nereden bulacagimi tam anlamadim, ama en iyisi bugfixed'ın dedigi gibi siz site adminine mail atin oda bana ulastirsin. spectra, cumartesi ve terry icin ok. daha fazla cogaltamam cok fazla bos dvd'm yok cunku.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

mailleri verince sizlere alan kişi onu düşünerek boş dvd ve kargo masrafını ödeyecektir dimi arkadaşlar. kargodan yollarsan ödemeli yollarsın. diğer mevzuyuda artı9k aranızda halledebilirsiniz.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
terry
Üye
Üye

Mesaj gönderen terry »

başak şimdiden çok teşekkürler adresimi nereye vereceğimi anlamadım bugfixed beni bu konu da yönlendirirsen sevinirim başak kargodan ödemeli yollarsın tekrar teşekkürler hemde çok teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bugfixed yazdı::idea: arkadaşlar birçok sebepden dolayı direkt msn adresi yada e-posta adresleri ekleyemiyoruz. Bu tür durumlarda anasayfadaki iletişim linkinden bize e-posta adresinizi bildirin ve bu postayı kime yollayacağımızı yani hangi üyemize(tabi oda burada izin vermesi kaydı ile) yollayacağımızı da belirtirseniz biz bu yolla e-posta adreslerini yollarız.
"terry" Bu Şekilde :wink:
terry
Üye
Üye

Mesaj gönderen terry »

adventureman yardımın için çok teşekkür ederim ama beceremiyorum yani kutucuklar var ama e posta adresimi hangisine gönderilmesini istediğim kişinin adını nereye yazacağımı bilemiyorum hep hata oluştu diyor
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Bugün Problem Var. Düzeltilecek ...
terry
Üye
Üye

Mesaj gönderen terry »

adventureman yardımların için çok teşekkürler heralde e postamı gönderdim becrebildiysem tabi başak senden msj bekliyorum
cumartesi
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen cumartesi »

selam
ben de mail adresimi gönderdim Basak. güzel haberlerini bekliyorum. çok teşekkür ederim :wink:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Rica Ederim "terry" Ne Demek Görevimiz ... :wink:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

Basak yazdı:selam,
spectra senin adresini nereden bulacagimi tam anlamadim, ama en iyisi bugfixed'ın dedigi gibi siz site adminine mail atin oda bana ulastirsin. spectra, cumartesi ve terry icin ok. daha fazla cogaltamam cok fazla bos dvd'm yok cunku.
ne yani şimdi ben geç mi kaldım :(
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

tamam yaskaman sen de gonder mailini, simdiye kadar sadece terry'ninki ulasti, diger arkadaslarin bilgilerine.
feridun bu toplum hizmetimi gorup -su an ondan istedigim tek sey olan- istanbulda bir yaz konserini umarim verir.
terry
Üye
Üye

Mesaj gönderen terry »

başak sen her şeyi hakediyorsun yazın istanbula gelicem bi konserde görüşürüz