Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç'ın ilk filmi

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
etüre

Mesaj gönderen etüre »

GECE 11.45 İ SEYRETMEYE TAKSİME GİTTİM VE DE SADECE BİR SALONDA GÖSTERİMDEYDİ. EVET ARKADAŞLAR İŞTE YURDUMUZDA SANATA VERİLEN DEĞER. HEPİNİZE BİR KERE DAHA HAYIRLI UĞURLU OLSUN. YARIN SINIFTA KALACAĞIMIDA BİLSEM FERİDUNU SEYRETMEYE,YAŞAMAYA GİDİCEM.
fd42
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Gece 11:45

Mesaj gönderen fd42 »

Merhaba arkadaşlar herhalde film İstanbul, Ankara, İzmir de oynuyor diğer illerde olmayacak diye bir şey duydum ne kadar doğru bilemiyorum bu konuda bilgisi olanların paylaşmasını istiyorum
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

evet şu an için sadece İzmir,Ankara ve İstanbul da gösterimde..ama ilerde ne olur o bilinmez...
etüre

Mesaj gönderen etüre »

dediğimi yaptım ve filme gittim.bence super bir filmdi.
elinizi uzatsanız sanki feridunun gözyaşlarına dokunacaka kadar yakınsınız. varın gerisiin siz düşünün.
feridun super film super. ya ben bu adama bitiyorum.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

bende filmi dün ank ta izledim. feridun acayip doğal oynamış bu kadar ii olacağını beklemiyordum. ancak filmde beni rahatsız eden bir iki teknik eksiklik vardı. bu film antalya film festivalinde en ii kurgu ödülü aldı ancak filmi izlerken filmdeki olaylar bana biraz kopuk geldi.sanıyorum bunun nedenide filmin 120 dk dan 97 dk ya indirilmesi.yani yönetmen bu konuda biraz daha duyarlılık gösterebilirdi.ancak feridun acyip bir performans sergilemiş. tiyatrocuyum diye geçinenlere bin basar.
SÜPERSİN FERİDUN.....
SENİ SEVİYORUMMM.....
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

Gece 11:45, 2004 Ekim ayında Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “en iyi kurgu”, “en iyi film müziği”, “en iyi laboratuvar” dallarında ödüle aday gösterildi fakat hiç bir dalda ödül alamadı...
requiem

Mesaj gönderen requiem »

bende hiç birinde alamadı diye biliyordum,sonra laboratuvar da aldı diye okudum.yanılıyormuyum?
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

ben Fida Film'in web sitesinde okudum bunu. dediğin belki de doğrudur, bilemiyorum... :roll:
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

dün okuldan kaçıp fd nin filmine gittik inanırmısınız koskoca salonda 15kişi ya vardı ya yoktu...fd nin oyunculuğuna diyecek tek kelime 'süper' ama film için aynı şey söylenemez.. :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

selam ,feridunun trt2 deki konseri 31 mayıs akşamına alınmış.tüm sevenlerine duyrulur.Yarın akşam Marmara ünv. görüşmek üzere..
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

biz filmi salonda 4 kişi izledik..gerçi açık konuşmak gerekirse feridun olmasa ben de o filmi izlemeye gideceğimi zannetmiyorum.o yüzden insanlara filmi izlemedikleri için çok da fazla laf etmemek lazım bence :? ee herkes bizim gibi feridunu keşfedebilmiş ve onun tadına varabilmiş değil..
requiem

Mesaj gönderen requiem »

çok güzel sahneleri var ilk etkileyen annesiyle konuştuğu telefon sahnesi..
bence iyi bir film.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ben ayagim turkiye bir catsin o yeld hanima gosteririrm film oynamak neimis bir kere konusurken fis ve ifade yaparken sey soyledi filmin yoneticisi yani ercan bey gerek kimi filmde oynatacagini bileydi yani fd nin bu filmde oynamasi yanklisti yani ben tamamen oyle aldim ama ben onun derdi ne biliyorum o bir kactane odul almis ismi en on sirada yazilib onuun yazilib cizilmesi gerekecekmis medyada ama fd nin ismi en onde yazilinca hanim bozulmus neyse bozulmaya devam etsin birazda bizim fd den oynamak oyrensin
bahar_k

Mesaj gönderen bahar_k »

yaaa bizde şistiyoruz diyabakırada gelsin ya bu haksızlık ama n :twisted:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

film yalnızca üç şehirde gösterime girmiyor.geçende samsuna geldi.filmi ben ve beraber gittiğim arkadaşım yalnız izledik.yorumum yok.anladım ki insanlara zorla iyi yüklenmiyor.ben film için duyan varsa teşekkür ediyorum.