Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç'ın ilk filmi

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
yalnızgezenindüşleri

Mesaj gönderen yalnızgezenindüşleri »

yaşasın sonunda üstad F.D. yi film de olsa ekranlarda göreceğiz kaliteli bir film olacağından eminim oyuncu kadrosu bayağı iyi ama farketmez isterse dünyanın en kötü oyuncuları ven en kötü filmi olsun ben üstat feridun düzağaç için 10 kere bile o filmi izlerim[color=blue][/color][size=18][/size]
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bence f.d. nin kalitesi tartışılmaz oyunculuktada başarılı olacağından eminim
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Film o kadar kaliteli diil bence ama feridun abi baya ii oynamış
kendisi gibi zaten filmde de!!
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

cok guzel ama,,sedece ıstanbul da gosterıme gırıyo olması bır o kadar kotuu:(
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

filmi izleyemedim ama eminim çok başarılı oynamıştır feridun abim zaten kendisi de röportajlarda 'bana yakın bi karakter olduğu için oynarken çok zorlanmadım,oynadığım karakter de benim gibi fazla konuşmayan biri'diyor gerçi rolünün nasıl bi karakter olduğu önemli diil bence feridun düzağaç isminin geçtiği bi proje buram buram kalite kokar.
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

cidden kendisine yakın bi roldü bence..çok duygusaldı,ve gerçekten çook az konuşuyodu :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

filmi ,ne yazikki bende seyretme fırsati bulamadim...galerideki resimlerden edindigim göre ölüp bittigim o,eller feci durumda :D
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Filmi beğenmiştim ben.Feridun Düzağaç için bir şey söylemeye gerek bile yok zaten.Bu filmin müziği en iyi film müziği dalında Altın Portakal Film Festivali'ne adaydı galiba.Başka dalda adaylıkları da vardı tam hatırlamıyorum...Neyse, güzeldi yani.İyi ki ona ısrar edilmiş bu rol için ve iyi ki o da kabul etmiş.
volkan..

Mesaj gönderen volkan.. »

Bu filmin orginal cd si çıktı mı?Gören bilen var mı?bilgi verirseniz cok iyi olur!Benim için çok önemlii
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

evet dvdsinden haber alan olursa bi zahmet buraya yazsın arkadaşlar
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

arkadaşlar ben temmuzun sonuı ağustosun başı arasında bütün bi istanbulu talan etmiştim hiçbiryerde yoktu.
ayrıca bütün filmlerin cd si çıkacak diye bi kural mı var
belkide çıkmaz... :cry: :cry:
lost
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Feridun Düzağaç'ın ilk filmi

Mesaj gönderen lost »

biraz geç bi cevap olcak ama.. geçen hafta vcd sini aldım d&R dan. ilk olarakta orda izlemiş olduım. filmde birçok yer yarım kalmış, bazen saçmalıklar olmuş. hele töre gibi bir nedenden öldürülcek olan kzıın bozuk bi aksanla konuşması biraz kötü kaçmış. ama feridun düzağaç herşeyiyle o role çok iyi oturmuş ve hakkınıda vermiş. bu kadar =)
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

bende 3 gün önce izledim. gerçekten de çok etkileyici bir film. konusuyla ve çekimiyle tam bir bütün oluşturmuş.
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

lost yazdı:biraz geç bi cevap olcak ama.. geçen hafta vcd sini aldım d&R dan. ilk olarakta orda izlemiş olduım. filmde birçok yer yarım kalmış, bazen saçmalıklar olmuş. hele töre gibi bir nedenden öldürülcek olan kzıın bozuk bi aksanla konuşması biraz kötü kaçmış. ama feridun düzağaç herşeyiyle o role çok iyi oturmuş ve hakkınıda vermiş. bu kadar =)
ilk başta benim de bu dikkatimi çekti ama biraz izledikten sonra anlıyorsun. kız giyimiyle, yaşamıyla zaten farklı o aileden. babası tarafındn da çok seviliyor aslında. antalya gibi bir yerde yaşadığını düşünürsek bir de. (ama abartmışlar biraz :D )
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Mesaj gönderen shezofren »

dün akşam türkmax'ta vardı... :wink: