Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç: O kısaca BJK

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

:@:@:@YA BEN ŞUNU ANLAMIYORUM BEŞİKTAŞ VEYA GALATASARAY KARDEŞ TAKIMDA FENERBAHÇE DÜŞMAN TAKIMMI :?: AYNI ÜLKENİN TAKIMLARI KARDEŞ DEĞİLMİDİR :?: BİRBİRİNE KÖSTEK DEĞİL DESTEK OLAMAZ MI :?: HEM NE KADAR GEREKSİZ TATRTIŞMALAR YAPILDIĞININ FARKINDAMISINIZ ACABA...Bİ GÜN TÜRKİYEDE Bİ SAVAŞ ÇIKSA ACABA FENERBAHÇE,BEŞİKTAŞ VEYA GALATASARAYMI KURTARACAK BİZİ DOĞRUSU ÇOK MERAK EDİYORUM...AYRICA BEN F.D.NİN TAKIM HASSASİYETİNE DEĞİL YALNIZ VE YALNIZ İŞİNİ NE KADAR İYİ VE KALİTELİ YAPTIĞINA BAKARIM ODA AYRI......
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet haklısın yaa...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

Merhaba andmaiyesi tamam gözel bir konuya değindin ama gelde bunu fanatiklere anlat :twisted:
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

konuyuu actıgıma pisman oldumm böle olmasını istemezdim.... :(
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

buradan anlaşılan, bu gibi konuları sadece okumalı, yorum yapmamalı!...
Kilitli