Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN DÜZAĞAÇ SONUNDA ARADIĞI İMAJINI BULDU MU?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kilitli
LeWeN+

FERİDUN DÜZAĞAÇ SONUNDA ARADIĞI İMAJINI BULDU MU?

Mesaj gönderen LeWeN+ »

BENİM GİBİ SIKI FERİDUN DÜZAĞAÇ HAYRANLARI VARDIR EMİNİM Kİ BU SİTEDE.BEN DÜN TELEVİZYON MAKİNASINDA FERİDUN'U İZLERKEN AKLIMA BU ARALAR SIKÇA GELEN Bİ SORU TAKILDI...
FERİDUN DÜZAĞAÇ "HEP SARHOŞ" ADLI ŞARKISINDA " Bilmem nedendir popçu olamadım.Aradım durdum imaj bulamadım"DİYORDU AMA DÜN GECE TELEVİZYONDA İMAJINI YENİLEMİŞ OLDUKÇA KARİZMA Bİ ADAM DURUYODU.MERAK EDİYORUM FERİDUN DÜZAĞACIN ARADIĞI İMAJ BU MUYDU?

LeWeN+
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

valla ne deyim ben seyredemedim ama feridun abim ilk klibinde de son klibinde de karizmadır....
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

O, ne yapsa yakışır.Çünkü içindeki imaj güzel.
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

Lafı ağzımdan aldın.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

yeni görünümü gerçekten daha hoş bana biraz da aşkın e hali klibindeki halini hatırlattı...
En son hseven359 tarafından Pazar, Mart 12, 2006 23:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

kısa saç ona çok yakışıyor..daha genç ve karizmatik gösteriyor bence...yeni albümdeki resimlerde harika görünüyordu..
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

ben bi imaj arayışı içinde olduğunu sanmıyorum ama kısa saç gerçekten ona çok yakışıyo yoksa o her zaman zaten karizma herşeyiyle
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

kısa saç gerçekten çok yakışmış klipdeki konser sahnelerinde acayip karizma görünüyordu (-acayip karizma- nasıl bir tabirse. kelimeleri toparlayamadım :oops: ) TV Makinasında ise kim konuşursa konuşsun ben hep Feridun Düzağaç'a baktım gerçekten oradaki herkesten çok farklıydı. görünüşü,hali tavrı bambaşkaydı.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

kısa saç ve gözlüklerle çok karizmatik olduğu doğru ama o'nun böyle bir arayış içinde olduğunu sanmam :roll:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

O her zaman istediği gibi görünür ama her halide ayrı güzel bence.Birde söylemeden geçemeyeceğim ona mor gerçekten çok yakışıyor.Birde şu matrix ceketi :P
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Kendini nasıl rahat hissediyosa o imaja bürünüyoo ama ne yaparsa yakışıyo onaa ..hiç farketmez yanii benim içindee...tv makinasındada çok karizmetikti yanii.. :wink:
lose my breath

Mesaj gönderen lose my breath »

[b][i][size=12][/size]bence de feridunuma kısa sac çok yakışmış bende izledim televizyon makinesinde yine bütün karizması üstündeydi.yalnız çok zayıf bence biraz kilo olsa daha ii olacak.yine de her haliyle feridun baska... :D [/i][/b]
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Başlık Webmaster tarafından kilitlendi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli