Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç ve "Okul Ekleyin" Kampanyası

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Feridun Düzağaç ve "Okul Ekleyin" Kampanyası

Mesaj gönderen uzak »

Sevgili Feridun Düzağaç Unicef ve NTV tarafından düzenlenen Okul Ekleyin Kampanyası kapsamında Bir dersliğin onarımını üstlenmek istediğini açıkladı biraz önce yayına telefonla katılarak. Yine tüm insani duyarlılığı ile ülkemizdeki eğitimde fırsat eşitsizliğine de değindi.

Hem bunun haberini vermek hem de buradan kendisine teşekkür etmek istedim.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: Feridun Düzağaç ve "Okul Ekleyin" Kampanyası

Mesaj gönderen sinan »

güzel ve sürekliliğinin sağlanması gereken kampanyalardan. katılan ve destekleyen herkesi tebrik ediyorum.

sizler de online olarak bu kampanyaya destek olmak istiyorsanız

https://eshop.unicefturk.org/unicefonlinebagis.aspx

adresinden yapabilirsiniz..
~
ansızın gelecek gibisin..
epsilon55
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Aydın

Mesaj gönderen epsilon55 »

Sayın Feridun Düzağaç'ın BÜYÜK firmaya verdiği ders inanılmazdı. Bu kadar ince ve etkili olunabilir. Buna rağmen kampanyaya desteğini esirgemedi ve büyüklük gösterdi. Tebrikler.
gldnhmn
Üye
Üye
İsim: gülden

Mesaj gönderen gldnhmn »

evet bende izledim ve çok mutlu oldum..teşekkürler feridun abi.
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

evet çok önemli ve çok güzel bişey yapmış tebrik ediyorum teşekkür ediyorum feridun abiye ve tüm destekçilere
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

sevgili Feridun Düzağaç'a duyarlılığı için çok teşekkür ediyorum...
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

sevgili feridun düzağaç'ı ben de tebrik ediyorum bu duyarlı davranışından dolayı ama bu konunun dallandırılıp budaklandırılması da feridun düzağaç'ın hoşuna gitmezdi diye düşünüyorum...!!! kampanyaya gelince hep destek tam destek diyorum :D
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Duyarlılığınız için Teşekkürler... :)
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

ya, arkadaşlar umarım beni yanlış anlamazsınız ama, foruma tebrikler yazıp, feridun beyin bu örnek davranışını tebrik edeceğimize biz de bütçelerimiz elverdiğince bi katkıda bulunsak daha güzel olur diye düşünüyorum. :roll:
ya, tabi bu herkesin kendi takdiridir, ben söyledim diye de kimse böyle birşey yapmak zorunda değildir, sadece herkesin "tebrikler, tebrikler" yazması garibime gitti.. o kadar... bir SMS 5 YTL.. en kötü ihtimalle bu kadarına bazılarımızın bütçesi elverebilir bence..

özür diliyorum.. farketmemiştim, SMS kampanyası sadece faturalı hatlar için geçerliymiş :(
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

Sevgili Scalon, değindiğiniz konu bakımından çok haklısınız. Biz de birşeyler yapmalıyız. Herkes elinden geldiğince birşeyler yapmalı. Bu bizim insani sorumluluğumuz. Ve sadece bu kampanya bakımından değil, her konuda. Ama bu tebrikleri yazanlar arasında kimlerin katılıp kimlerin katılmadığını bilebilir miyiz acaba, diye düşünüyorum... Bu kampanyaya destek verenler "Ben de sms gönderdim" diyerek kendilerine pay çıkarmak isteyecek insanlar mıdır...

Başkaları adına konuşmayı sevmem ama kendi adıma şunu söyleyebilirim ki, bu başlığı Feridun Bey'in güzel bir davranışını paylaşmak ve biraz da bu kampanyaya dikkat çekmek amacıyla açtım. Güzel davranışlar abartmamak kaydıyla elbette ki yüceltilmelidir diye düşünüyorum.

Yine de polemik amacında değilim. Küçük bir açıklama yapmak istedim. Lütfen yanlış anlaşılmasın. :)
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

maksadınızı anladım. doğrusunuz, haklısınız :)
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Zaten bende Feridun Düzağaç'tan böyle birşey bekliyordum.Helal olsun.Eğitime önem veren herkese.........