Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Yeni Albüm İlk Konser!

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ultrAs21

Mesaj gönderen ultrAs21 »

mükemmel bir gece!
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Tamamen BECERİKSİZ bir organisazyon.
Organizatörler adına bir UTANÇ TABLOSU.BECERİKSİZLİK ABİDESİ.İĞRENÇ BİR DÜZEN,herşey karışmış birbirine.
Ben olsam o organizasyon şirketinin sahibi, toptan kovardım elemanları.Başıma gelenleri duysanız bani tebrik edersiniz sabrımdan dolayı.Dua etsinler FERİDUN ABİ'nin milyonlarca bitmez kredisi,sevgisi,saygısı,hatrı var kalbimde.Onun yeri ayrı bende.Yoksa çok fena olurdu.
Sinirden ölecek gibiydim.Ve ses çıkaramamak beni kahretti.Ben hiç alışık değilimdir ama ne yapalım.Başımdan geçenleri sonra anlatacağım.Çünkü şu an gecenin 2:30'u neredeyse.Bu arada resimler hazır sitteye koyacağım.Bilginizee..
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

-her ne kadar organizasyonda aksaklıklar olsa da- feridun düzağaçın bütün konserleri gibi yine muhteşem bir geceydi.özellikle sahnedeki duruşundan yan duvarlara vuran gölgesine sürekli gözüm takıldı.resmen devleşti sahnede.onun o buğulu sesi,sahnedeki asaleti,şarkıların derinliklerine inişi ve bu yolculuğa dinleyenleri de katabilmiş olması-her zamanki gibi-,bir de loş ışıklandırmadan dolayı duygusal bir hava hakim olunca ortama, konserin olağanüstü olması kaçınılmaz oluyor.neyse ben daha fazla anlatmayayım en iyisi gidemeyen arkadaşların pişmanlıkları artmasın :) (organizasyondaki aksaklıklardan siz zaten bahsetmişsiniz ben gerek duymadım.gerçekten kötü bir organizasyondu)