Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Yeni Albüm İlk Konser!

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ultrAs21

Feridun Düzağaç Yeni Albüm İlk Konser!

Mesaj gönderen ultrAs21 »

5 kasım yeni melek gösteri merkezindeki F.D. konseri için yapılan duyurudur.
biletix te konserin biletleri satısa cıkmıs ve konser bu sekilde ilan edilmiştir. Yeni Albüm ilk konser!!

bu konuda bilgisi olan varmı?
nedir yani ilk konser???
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

uzun uzun feridun düzağaç albümünün konseri ,değil mi?
ultrAs21

Mesaj gönderen ultrAs21 »

uzun uzun Feridun Düzağaç albümü baslı başına bi konser. eski sarkılardan olusan bi albüm. onu kastettiklerini sanmıyorum.
acaba biletix in bi oyunumu? konser afişini gördüm böyle bir ifade yok sadece 5 kasım 20:30 yazıyor.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

:oops: fd yeni albüm cıkarmadığına göre?
acaba aynı mahallenin cocukları albümümüdür bahsedilen :?:
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

uzun uzun feridun düzağaç albümünün konseri olamaz,o zaten 28 mayıs'04 harbiye konserinin kaydı!yeni albümü aralık gibi çıkmicak mıydı??allah allah....emin misiniz siz??
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Evet arkadaşlar biletixin internet sitesindde yeni albüm ilk konser yazıyor.Aynı şeyi Haluk Levent için de yazmışlar..
Acaba diyorum Feridun Düzağaç yeni kasedinde yeralacak şarkıları mı seslendirecek ne dersiniz?
Ayrıca bilet fiyatları 17-12 Milyon..Haberiniz olsun..
fedeizm

Re: Feridun Düzağaç Yeni Albüm İlk Konser!

Mesaj gönderen fedeizm »

ultrAs21 yazdı:5 kasım yeni melek gösteri merkezindeki F.D. konseri için yapılan duyurudur.
biletix te konserin biletleri satısa cıkmıs ve konser bu sekilde ilan edilmiştir. Yeni Albüm ilk konser!!

bu konuda bilgisi olan varmı?
nedir yani ilk konser???
(link removed) adresindeki açıklama belki yeterli olur mu?
nova

Mesaj gönderen nova »

ya çok geç..
cagriaga

Arkadaşlar beni tebrik edebilirsiniz çünkü bileti neredeyse 2 hafta önceden aldım..
En önden tabiiki..
Ayrıca önümüzde 4 sıra protokol olacakmış kimse bu protokol herneyse uzak kalacağım yani O'na..
ama olsun bu da iyidir.
Ayrıca biletler biletix'de 17-12 milyona iken ben Yeni Melek'den En ön sirayı 15 milyona aldım...

Ayrıca bahsetmek istediğim bir konu da şu arkadaşlar;
Biletin üzerinde UZUN UZUN FERİDUN DÜZAĞAÇ yazıyor.Ne anlama geliyor olabilir.Yani ben aslında Feridun Düzağaç'ın bu yılın sonunda çıkacak olan albümünden şarkılar beklyordum ancak galiba bu tahminim tutmayacak...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

hani bana uzunzuzn feridun düzağaç zaten konser albümü onun konseri olmaz die,ama bu ne o zaman?
cagriaga

Ben de anlam veremedim.
Sadece albüm yeni.Şarkılar eski sonuçta.Enteresan bi durumla karşı karşıyayız...
Hadi hayırlısı bakalım...
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

ah istanbul... doğduğum şehir kaybolan şehir
konserin tadını iyi çıkar çağrı sonra bi ara anlatırsın
cagriaga

Tabiiki Duygu'cuğum...
Biz gidenler, tüm gidemeyenler için dinleyeceğiz..
Türkü isteyecem Feridun abi'den bir de YERİNE SEVEMEM'i isteyeceğim.Ama söyler mi bilemem...
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

siz giden biz gidemeyen
direc-t ezmişin neyse
ah bi fuara gelmediler ki
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

off ya hatırlatmayın hiç??