Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN'LA KARŞILAŞMA-BİR ANI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

onu goren arkadaslar okadar sansliki.ben galiba onu hic goremicem.hani londrada bir konser verse belki.ama onu gorursem coooooooooook sevinirim.
blue girl

Mesaj gönderen blue girl »

Ben görmeyi istemezdim herhalde.Dilim damağıma dolaşırdı :lol: Zaten göremem ki.Buraya gelmez.Ben olsamda gelmezdim.Bi kez gelmişti daha doğrusu gelecekti ki Koca Şehir Fd'nin değerini bilemedi.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

tanışan arkadaşlar gerçekten çok şanslısınız .feridun düzağaç a 1 kez kısacık sarılmak hayatım pahasına da olsa asla düşünmezdim!ama ne yazık ki şu an için kısmet olmadı zaten kayserideyim burayada 1-2 senede 1 geliyo.ne zaman nasıl tanışırım?istanbulda olsaydım şimdiye 75 kere tanışmış,bütün konserlerine gitmiştim...ohoooooo .istanbuldaki arkadaşlar gerçekten bu şansınızı değerlendirin.onunla tanışmadım,tanışmayı çok isterdim ama tanışacağım,yanına gideceğim zaman ne hissedeceğimi iyi biliyorum.inşallah bu hissi bir gün tadarım.
perisan

Mesaj gönderen perisan »

gerçekten tanışanlar çok şanslıymış bende daha tanışmadım ama yakında gelcekmiş buraya ozaman inşallah yakından görürüm onu!! karşıdan ne çok elektirik saçıyo yakından nasıl olcanı hayal bile edemiom :roll:
rainbow

Mesaj gönderen rainbow »

ecem yazdı:istanbulda olsaydım şimdiye 75 kere tanışmış,bütün konserlerine gitmiştim...ohoooooo .
:) herşey hiçbir zaman aynı şehirde yaşamakla bitmiyor.
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

abi ben dun konserine gittim migros sanatolia daydi. sahne performansi ve herseyi tek kelimeyle harikaydi.
buaradasanatolia tiklim tikisti
adamlar koltuklardan sonra merdivenleri de sattilar ben dun aldigim icin bileti yerde oturmak zorunda kaldim ama sanatolia o kadar da buyuk olmadigi icin yakindan gormeme olayi yoktu aramizda sadece bi kac metre vardi bazilarida sahnenin hemen onune kurmuslar olayi almislar kameralarini cep telefonlarini cekiyolar. ama ben foto makinesi getirmeyi unuttum.bir saga gidip poz verio bi sola. off offf. ama sonu muhtesemdi. herkes coostu.. ayaklara kalkti
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

bende dün oradaydım....hayatımın en müthiş gecesiydi..bi insan nasıl bu kadar içten olabilir ya?salonun küçük olması sayesinde ona o kadar yakındım ki..çook güzel bi geceydi özellikle sonlara doğru bütün sahne ayaklandı ve f.d bizi süpper eğlendirdi,en yakın zamanda onu tekrar bekliyoruz :lol:
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

gercekten de muthis ti yas siniri oldugu icin saklikent e gidemedigimden cok uzuluyordum ama bu uzuntumu gecirmeye yetti
ben sahnenin sag tarafindaydim merdivenlerde
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

YA ŞİMDİ RAİNBOW DEMİŞ Kİ BANA HERŞEY AYNI YERDE OLMAKLA BİTMİYOR!EĞER BU ŞANSINI DEĞERLENDİRMEYİ BİLİRSEN VE EĞER FD KİŞİLİĞİ HAKKINDA UFACIK BİR BİLGİ SAHİBİ OLMUŞSAN BUNUN SANA FD İLE TANIŞMANDAKİ KATKI PAYI %51.
E KAFANI KULLANIP DA ONUN GİTTİĞİ MEKANLARI ÖĞRENEBİLİRSİN YADA KONSER ÇIKIŞ VEYA GİRİŞLERİNDE TANIŞABİLİRSİN ÇÜNKÜ ZATEN ORDA YANİ İSTANBULDA BİRSÜRÜ KONSER VERDİĞİ İÇİN BENCE BU SORUN OLMAZ.EĞER İST.DA YAŞASAYDIM VE ORAYI BİLSEYDİM ONUNLA TANIŞMAM HİÇ DE ZOR OLMAZDI.BEN BUNA EMİNİM.BİDE AYIN 23ÜNDE TURNEYE ÇIKTIĞINI BİLİYORUM ACABA GELECEĞİ ŞEHİRLER ARASINDA KAYSERİ DE VAAAAAR MIIIIIIIIII?BİLEN VAR MIII?
ARKADAŞLAR HEPİNİZİ SEWİYORUM ÇÜNKÜ HEPİNİZ FERİDUN HAYRANISINIZ.MSJIM UZUN OLDU AMA SIKICI DEĞİL! :) :) :)
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

selam arkadaşlar ben feridun beyle tanışma faslını teşvik ettim ama bayılma gibi birşey yaşamadım sadece kendini çok sevdiyimi her zaman söyler dururum sizlerinde tanışmasını çok isterim sevimli bir insan herkese dostca davranmasını bilen kendi hayatını yaşamak isteyen sizler gibi sevecen bir kişi her zaman kendi tarzında ama inanıyorumki içinizdeki feridun düzagaçı sevmeye devam ediniz siz onu nasıl seviyorsanız oda bilinki sizi o kadar çok seviyor sevmese sizlere bu muhteşem sözleri yazıp söylemezdi şunu bilinki feridun düzagaç her zaman yanızda sizler beraber içinizde herkese selamlar ben ve fd yi tanıyan bir arkadaş laninya (sensizlikten olsa gerek ,gecikiyor sabahlar )
tarikbolat

sensizlikten olsa gerek çekilmez oldu buralar hep benle beraber bulamadıkların bak cesaretin yok artık geç oldu yorgunum yine deli dolum sayende saçında rüzgar ha gayret güzelim gayret biter ellbet bu yagmur sabret ( mrb ecem anladıgım kadarıyla hasta olmuş bir fd hayranısın sana söylemiştim ya ellbet bir gün seni onunla konuşturucam ama isteklerin şuan elimde bunu bil istemiş oldugun şiir kitabı bende kasetleri sana göndermek istiyorum ve şiir kitabınıda ben kendim saklamak istiyorum istanbulda olmakla bitmiyor senden tek ricam böyle fikirler yürütme sana bir dost tavsiyesi sen inanıyorumki fd yi aşırı derecede seven bir kişisin ama sevgini yitirme dag dag kavuşmaz ama insan insana elbet kavuşur :D okey
tarikbolat

sevalkami neden bayılacaksınki oda senin gibi bir insan her insan gibi oda sizlerle konuşmak ister ama fırsat olmuyordur bayılmak olmaz neden sevdiyin kişiyi görmek için neleri feda ediyorsan onu gördüyünde derin bir nefes al ve kendine şunu söyle ben fd ile konuşmuyorum sadece yanındayım işte sorurmyı bırak ona hayranlıgını anlat ona olan sevgini hissettirmen yeter bulmadıgın herhangi bir şeyi varsa söyle yardımcı olalım kendini bu kadar heyecan yap
tarikbolat

Melekler de ölür bir akşam üstü / Çiçekler de solar daha sevmeden / Ay ışığı sanki sulara küstü / Elveda demeden gitme LAVİNYA / Işıklar da söner sessiz gecede / Şarkılar da biter en son hecede/ Görenmez bir daha gün pencerenden/ Elvada demeden gitme LAVİNYA / Yapraklar da kopar düşer dalından / Kimse uyandırmaz seni uykundan/ Elveda demeden gitme LAVİNYA/Yüreğinde sevgi yüzünde hüzün / Sevdalar çırpındı kalbinde güzün /Elveda demeden gitme LAVİNYA ( MRB ARKADAŞLAR İŞTE BENDE İÇİMDE SAKLADIGIM LAVİNYA AŞKI UMARIM BEYENİRSİNİZ LAVİNYA ( SENSİZLİKTE OLSA GEREK GEÇİKİYOR SABAHLAR :)
tarikbolat

MRB ARKADAŞLAR ALLAHIM NE BÜYÜKSÜN SEN İNSANLARIN ARAMAKLA BULAMADIGI FD VE BEN SELBİNAZ HLM SANA TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNDEN DOLAYI SEN ÇOK HARİKA BİR HLM SIN SENİ SEVİYORUM ARKADAŞLAR SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BU GÜZEL ANIMI SİZLER İÇİN BUGÜN ANNESİ FD NİN YANIN DA ŞUANDA HABER VEREYİM GNLERDEN ÇARŞAMBA SAAT 21:40 MART VE BUGÜN KENDİSİYLE KONUŞMA VASFINA ERDİM NE BÜYÜK SEVİNİC DEMEK İSTERDİM AMA ARADA BİR ZATEN KONUŞURUZ :D
perisan

Mesaj gönderen perisan »

ya tarıkbolat sen nekadar sanslı bi insansın sanırım onu yakından tanıosun :shock: ama anlatma okadar çok kıskanırorum ben :(