Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN'LA KARŞILAŞMA-BİR ANI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

FERİDUN'LA KARŞILAŞMA-BİR ANI

Mesaj gönderen Misafir »

Bir kemancı konseri girişi... Konserin başlamasına bir saat falan var. Arkadaşlarla neşe,gırgır,şamata derken bara giriyorduk. Birden karşıma çıktı fd ve tabi ben yer ile yeksan. Nedendir bilmem düşlerimin ortağını karşımda görünce kilitlendim... Yani ona olan minnetimi anlatamadım, bu piyasanın içindeki kendine özgü ve bence doğru olan duruşundan ötürü...

Paylaşmak istedim...

Minnetimle...
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

bi konser öncesi başlamasına daha üç saat filan önce taner abi ve oya abla gelmiş konser yerinin kapısından onların provalarını izliyorum ve o fil organizasyona ait bi araçtan iniyor ve "erken gelmişsiniz ayol!" deyip önümden geçiyor....

konser sonrası kulise giriyorum "işte bütün şarkıları söyleyen kız geldi" diyolar ben .....
müthişti
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

bana daha yakından görmek nasip olmadı.Acaba karşılaşsam birgün onunla konuşmaya cesaret edebilir miyim?
tuğba

Mesaj gönderen tuğba »

benim ilk başları fd ye karşı bi ilgim yoktu.daha doğrusu onu sadece radyodan falan dinliyodum.yüzünü falan görmemiştim.daha sonra burda konseri oldu. biri götürdü.ancak o salona girdiğim anda sanki donakaldım.inanamadım.çok tatlıydı.daha sonra konser bitiminde içeriye insan alınmıyodu.ama birileri sayesinde girebildim ve onu yakından gördüğümde ağzımaçıkkalmıştı. ilk defa bu kadar büyük bi hayranlıkla bi insana baktım.heyecanımı kontrol altında tuttuğumu sanıyodum .fakat yaklaştıkça yanına soğuk terler akmaya başladı.içim içime sığmaz oldu.daha çokkkkkkkkk uzun şeyler hissettin ama ...
derya

Mesaj gönderen derya »

ben de birkez görmüştüm konser çıkışında.Acayip oluyor insan ya.çok sevimliydi.
porroecia

Mesaj gönderen porroecia »

izmirde bir konser sonrası barın önünde içkisini yudumluyordu,bırak adam rahat rahat içsin di mi,boğazına dizdim yudumları:) işin komik tarafı cesaretimi topladım,tökezlemeden veya sürüklenmeden yanına kadar da gittim ama ne zaman ki yanına ulaştım ses tellerim işlevini yitirdi.yok ne yapsam boş, ses çıkmıyo!dedim battı balık yan gider ben en iyisi sarılayım ortam yumuşasın:)sarıldıktan sonra kendime geldim ve bikaç kelime çıktı ağzımdan.geri dönerken de kıskanç hayranlarından biri hırkamın koluna sigara bastı.tabi güüüüya yanlışlıkla değdi,bende yuttum!!!!neyse FD ile ilk karşılaşmamın "oooooh canıma değsin" dedirten hatırası.karşıyaka'dan ev aldığını söylemiş buradan bir arkadaş,haberin kaynağı sağlam mıdır?kimbilir belki bir gün karşıyaka sokaklarında karşılaşırız...
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

benim feridun düzağaçla iki kere tanışma fırsatım oldu tanıştım da.birincisinde harbiye konserinin çıkışında merdivende oturmuş sigara içiyordu.tabi onu karşımda görünce birden heyecan bastı kilitlendim kaldım sanki.benim annem ve babam da onun koyu hayranlarından oldukları için konser sırasında onlar da yanımdaydı ve ben konuşamasam da annem konuşabildi :D neyse ki benim de bir iki kelime çıkabildi ağzımdan zar zor da olsa.eve giderken ben de acayip bir mutluluk vardı doğal olarak.benim için tek olan sanatçıyla tanışmıştım işte sonunda daha ne olsun!ikincisi ise onun bu seneki yaz konserlerinde dikilideydi.çıkacağı bar deniz kenarındaydı ve barın hemen alt kısmında denizin dibinde o bara ait bir restoran vardı.konsere bir buçuk saat kala orda orkestradaki beraber oturuyorlardı.bana feridun düzağaçın aşağıda olduğunu söylediklerinde hemen koşturdum ve yukarıdan şöyle bir aşağıyı süzdüm; bir ne ne göreyim gerçekten ordaydı.sonradan tek başına başka bir masaya geçmişti ve sigarası elinde uzaklara dalmış gitmişti.herhalde kafasını dinlemek için masadan ayrılmış olacaktı ben onu nasıl rahatsız edebilirdim.ama yanına gitmesem de ben de büyük bir pişmanlık belirecekti.beni göreceksiniz ama çok komikti halim.yukarıdan resmen onu izliyorum kafamda gitsem mi gitmesem mi düşünceleriyle.sonra yine annem imdadıma yetişti :D şöyle son bir dermanla aşağı indik beraber.garson denilen o gıcık adam ayrılmıyordu ki onun başından.neyse ben ve annem oralarda volta atmakla meşgulken -tabi feridun abi bizi görmüyor ve farketmiyor çünkü dalmış gitmiş uzaklara- arkamızı bir de döndük ki feridun abi yine yan masaya geçmiş ve garson da yanından gitmiş.fırsat bu fırsat gittik yanına büyük bir telaşla,konuştuk falan.hatta ben "garsondan yaklaşamıyoduk" deyince bayağı bir gülmüşlerdi -özellikle taner abi- çok kısa bir konuşmaydı zaten pek rahatsız etmek istememiştim ama değmişti.en azından ileride yaşayacağım pişmanlıklardan kurtulmuştum.feridun abinin o kadar sıcak bir iletişimi ve gülümsemeyip neredeyse her lafımızdan sonra sağolun demesi var ki.o muhteşem bi insan ya!( bu mesaj fazla uzun oldu farkındayım :D )
Sinek Saz

Mesaj gönderen Sinek Saz »

ben kendilerini 4 kez gordum ve hiç birinde de konusmadım. cunku istemiyordum. cunku o sıralarda mesguldum...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ben neredeyse tüm konserlerine kaçırmadan gittim fakat benim için en önemli konserinde kendisini gördüm.Bikaç ay sonra ölcem felan diye düşünürken doğum güNümde konser wermeye geldi f.d yi çok yakından görmüş fotograf çektirmiştim rüya gibiydi :P fakat rüya çabuk bitti konserden saat gece 1.30 da döndüm 4.30 da hastaneye kaldırıldım :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

hem güzel hem de kötü bir anı. rahatsız mısın neden hastahaneye kaldırdılar ?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

rahatsızdım yani insallah geçmiştir beynimde kist olduğunu söylemişlerdi. hastaneye kaldırıldıktan üç hafta sonra felan ameliyat oldum. simdi iyiyim en azından ölmedim!!!!!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

geçmiş olsun sevindim buna
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Bende hiç tanışma fırsatı bulamadım. onu görürsem ne yaparım die hergün kafamda bişiler kuruyorum ama donup kalırım heralde bian. Ama hemen koşup sarılırım heralde ve adam dumur olur kısa bi şokun ardından ona sölemek isteyipte söleyemediğim herşeyi sölerdim ve dehşet olurdu. Ahh ahhh... :lol:
havin

Mesaj gönderen havin »

Ben de Yedikule Zindanlarindaki konserden cikista kendisinle karsilasmistik. Hemen eve dönmemistik. Etrafta kimse kalmayinca Feriduncum cikti. Biz de tam o sirada arabaya binmek üzereydik. YEdikule de oturan bi arkadasim evine caya davet etti. O kadar sicak ve alcakgönüllüydü ki, cok gec oldu arkadaslar tesekkürler dedi ve bize el sallayarak gitti. Cok tatliydi:)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:roll: BEN MAALESEF ONUNLA TANIŞMA ONURUNA VAKIF OLAMADIM.AMA HERHALDE ONU GÖRSEMDE TANUŞAMAM ÇÜNKÜ DÜŞER BAYILIRIM.ONU SAHNEDE GÖRMEM YETİYOR ZATEN MİĞDEME KIRAMPLAR GİRİYOR DÜNYA DÖNÜYOR.İLK KEZ BİR SANATÇIYA KARŞI HAYRANLIK DUYUYORUM.DAHA ÖNCE SÖYLESELER ŞAŞARDIM BU DURUMUMA.AMA FERİDUN ABİ APAYRI BİŞEY.ONU ÇOOOO...K SE-Vİ-YO-RUMMMM.