Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN'LA KARŞILAŞMA-BİR ANI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

ben sadece bikac metreden gordum fd yi :cry: ama olsun hic gorememek ten iidir.
dedigim sanatolia dan baska yerde gormedim canli olarak
oraya girdigim de de yandakiler dalga gecti "ortaokuldan otobus kaldirmislar heralde heh" die bi sozu vardi o anda kizin agziyla burnunun yerini degistirecektim.
etüre

Mesaj gönderen etüre »

Feridunu taksimde birkaç erkek arkadaşıyla bir kitapçıdan çıkarken görmüştüm. o anki duygularımı anlatamam.aklımı kaçıracam sandım.ama gidip konuşmadım.ilk önce tereddut yaşamıştım.ama sonra düşündüm ki sanki onunla konuşursam büyüsü kaçacaktı.zaten konuşsaydım bunları yazabilecekmiydim bilemiyorum. :D ben bu adamı çok seviyorum ya. şahane bir insan. Harika...
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ben dün rüyamda gördüm,sanki arkadaşımmış gibi çok samimiydik, konuşuyoduk falan..sabah kalkınca halime baya güldüm,anca rüyamda görürüm ztn die :lol:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

benimde rüyamda gördüğüm oldu bi kaç kez de gerçekten tanışmak bambaşka bişey olsa gerek ama öle bi imkanım olsa kenetlenirdim kelimeler düğümlenirdi boğazımda herhalde
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

öyle bi fırsatı ele geçirip,konuşamamak ayıp olur ama :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaslar ,bende f.d. bi cok kere konusma firsati buldum ama ne kadar degerlendirebildim onu bilemiyorum...omunla yolculuk bile yaptim ruya gibiydi:)bir ara kısa bi sure tabi arabada yalniz kaldik ama hecandan bana sordugu soruya sadece evet diye yanitliya bildim,benim yerimde baskasi olsa doktururdu sanirim ...ama asagi yukari 9 saat boyuncaonu izleme fisati buldum uyurken bile...askerde olan ata sog olsun:)))) hakkini ödeyemem!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Valla helal olsun !!
Abim bi tane yaww :wink: :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaslar,sevgili feridun bir yana sevgi yi bile gordum ruyam ya:)))sevgiyle tanismadim resmi haricinde gormedim bile ama ruyama geldi sag olsun! :lol:
sniper

Mesaj gönderen sniper »

ben geçen sene hergün görüyordum sürekli takıldığı bir mekan var gece gündüz orda ama neresi olduğunu söylemem :lol: yani abartmayın bu kadar o da bizim gibi insan yemek yiyor bira içiyor dilimizi konuşuyor :lol: çok uzun bir sohbetimiz olmadı ama çok konuştuk müzik hakkında fikir aldım falan işte
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

elbette o da bizim gibi insan ama farklı bi insan herhangi biri diil ayrıca onunla konuşma şerefine henüz erişmemiş olmak da onu daha bi ulaşılmaz yapıyo benim için böyle en azından
_paranoya_

Mesaj gönderen _paranoya_ »

bana şarkılarını dinlemek yetiyor...
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

bende okadar çok seviyorum ki onu gözümde inanılmaz büyütmüştüm o bi ilahtı görsem ölürüm diye düşünüyordum.onu insan değilde ne bileyim tapınası bi varlık yapmıştım.bigün rüyama girdi ve beni bu kadar büyütme hayal kırıklığına uğrarsın ben sandığın gibi değilim dedi. onunla karşılaştım ve söylediği çıktı.evet harika bi insan mükemmel.ama hayalimdeki değil tam olarak.ama onu çok seviyorum.müziğini karakterini....
işte böylee!!!!
dimple

Mesaj gönderen dimple »

bu konuda en aptalca davranan benım heralde??radyocu bı arkadasım saolsun konser oncesı bana nerde takılcagını soledı tabı bende hemen oraya uctum yemek salonundaydı kapıda garson fln nese yalvarınca benı kıramadı içerı gırdım ama o kadar heyecan var dı kı bende f.d yi transıt lavobaya gectım sorada uzun uzun onu ızledım coook tatlı ve yakısklı bence o bana yettı ama sonunda afıyet olsun demeyı basarabıldım:)
tazz

Mesaj gönderen tazz »

kütahya konseri çıkışında birazcık konuşup elini sıkmıştım. o zaman biraz rahatsızdı.. o diğerlerine göre çok farklı.. keşke daha uzun konuşabilseydim :cry: inşallah tekrar karşılaşabilirim..
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Onun konserinde olduğum yer rüyalar artık.(Mazhar Alanson'un 'Yandım' şarkısından aldığım ilhamla yazmış olduğum bir cümledir, 'Seni görebildiğim yer rüyalar artık' der ya o şarkıda.)