Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Sizce Gerçekten Eğlenceli mi?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

arkadaşlar radikale girdim c.tesi kısmınıda tıkladım ama birşey bulamadım.başlığı ne acaba,lütfen biri söylesin sabahtan beri uğraşıyorum bulmak için . arşivden 28 ocak a baktım ama yokkk
yardım lütfennnnn
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

ya bence feridun eglenceli bi insan ama sarkıları yanlızken yazdığı için yanlızlığı anlattığı için herkes böle düşünebilir sahsen bende öle düşünodum,giresun konserine kadar,konserden sora fotograf cektirmek için bekledik bi kaç arkadaşımla ve bisimle o kadar komik fotgraflar cektirdiki :shock: çok şaşırmıştık :shock: dil bile çıkardı fotoğraflarda onu hiç böle görmemiştim :D [/b][/code]
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

RUDER1 yazdı:arkadaşlar radikale girdim c.tesi kısmınıda tıkladım ama birşey bulamadım.başlığı ne acaba,lütfen biri söylesin sabahtan beri uğraşıyorum bulmak için . arşivden 28 ocak a baktım ama yokkk
yardım lütfennnnn
KOZASINDAN ÇIKMAK İSTİYOR
Çocukluğundan beri içine kapanık bir çocuk olduğunu söyleyen düzağaç artık değişmek istiyor......
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

hussna yazdı:ne yalan söyliyim buraya konsere gelmişti ve konserde fazlaca iyiydi muhabbet flm ediyordu ama çıkısta bütün fanlar kapılara kostu feridunu bi daha görüp belki imza falam almak için feridun da çıkamadı doğal olarak imza vermeden seyircileri içeri aldılar tekrar ben dedim bir imza bu kadarmı asık yüzle dağıtılır... sonuçta onlar senin fanların kasedini cd ni alam insanlar... bilemiyorum o günden beri o olayı unutamadım.. ve eskisi kadarda sevemedim... :wink:
Yorgundur, olamaz mı?Gerçek fanları bi imza için kapılara koşturup sevdiği sanatçıyı huzursuz etmez o yorgun haliyle.Ben böyle düşünüyorum. :evil:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bende kuliste yanına girmeyi başarabilenlerdenim ama ne imza istedim nede öptüm sadece elini sıkıp çok başarılı bir konserdi dedim bence f.d. ondan imza istenmesinden ve onun için bağırılıp çağrılmasından hoşlanmıyor sadece ona hak ettiği değeri onu anlamaya çalışarak verelim insan her an kendini iyi hissetmez her anın bi özelliği vardır oda ona göre yaşıyo çünkü oda bir insan yani bizden biri
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bence de...hüzünlü şarkıları bir insan bu kadar güzel yazıp söyleyebiliyorsa içinde de sakladığı bir hüzün adası vardır...bunu kimse bilemez...ve genelde hüzün insanı yıkabilir bu nedenle hep güçlü gözükmek gereğini duyarız...bu da eğlenceli yönü oluşturuyor sanırım...ama insan gerçek duygularını bir kenara da atamaz...kendinizi adadığınız bir sanata gerçek hislerinizi de yansıtırsınız...